alexa
NBA 2K15
NBA 2K serisinin 2014 için yayınlanmış oyunu içerisinde 2013'e göre üst düzey yeniliklere rastlanmaması serinin çoğu tutkunundan olumsuz eleştirileri de beraberinde getirirken, stüdyo bu durumdan ders almış yapıda bulunarak NBA 2K15 içerisinde birbirinden özel farklılıkları oyunculara sunmayı başarmış gibi görünüyor.  NBA 2K15 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
248
Nedir bu MyPARK?
eray ö.
2 Şubat 2015 15:04
Son birkaç aydır sürekli olarak videolarını, haberlerini, ekran görüntülerini gördüğümüz MyPARK sistemi elbette ki oyunda bulunuyor. Peki nedir bu MyPARK'ın olayı?

MyPARK, temel olarak yapımın online rekabetçi modu diyebiliriz. Daha önce NBA 2K oyunlarında bu sistemin benzeri zaten kullanılıyordu fakat buradaki karşımıza çıkan fark, artık eskisine göre çok daha detaylı bir rekabetçi sistemine sahip olmamız.

Yapıma yeni eklenmiş olan sahalar, itibar sistemi, kadrolar vs. ile MyPARK bizlere dolu dolu bir online oyun tecrübesi sunuyor. Bu modda öncelikle yarattığınız karakter ile üç farklı gruptan bir tanesine katılmanız gerekiyor. Bunun ardından ise park seçiminiz ve takımınıza dahil edeceğiniz arkadaşlarınız ya da listeden seçeceğiniz diğer oyuncular bulunuyor.

Tüm bunları tamamladıktan sonra, itibar sistemi ön plana çıkıyor. MyPARK modunda, rakip takımlarla gerçekleştirdiğiniz maçlar sonucunda seviye atlıyorsunuz. Bunun sonucunda ise size çeşitli yeni özellikler sunuluyor. Ayrıca bu sistemde sadece sizin sergilediğiniz performans değerlendirilmiyor, takımınızın sergilediği performans oyun sonunda sahip olacağınız itibarı etkiliyor. Durumun daha çok takım oyununa bağlı olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmaz.

MyPARK oyunun oynanabilirlik süresini gerçek anlamda uzatıyor ve oyundan maksimum keyfi almanızı da sağlıyor. Tüm bunların dışında oyuna rekabetçi bir sistem ekliyor oluşuysa, başarı yakaladığınız zaman fazlasıyla tatmin duygusu yaşamanızı sağlıyor.

MyPARK dışında, MyCareer ve MyLeague seçenekleri yapımda halen bulunan modlar arasında. Bunlar üzerinde çok büyük farklılıklar olmasa da yine bazı geliştirmeler uygulanmış, eskisine göre çok daha rafine ve özelleştirilebilir bir hale gelmiş.
Cevap bulunamadı.