alexa
NBA 2K15
NBA 2K serisinin 2014 için yayınlanmış oyunu içerisinde 2013'e göre üst düzey yeniliklere rastlanmaması serinin çoğu tutkunundan olumsuz eleştirileri de beraberinde getirirken, stüdyo bu durumdan ders almış yapıda bulunarak NBA 2K15 içerisinde birbirinden özel farklılıkları oyunculara sunmayı başarmış gibi görünüyor.  NBA 2K15 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
162
Yeni bir yıl ve yeni bir NBA oyunu
eray ö.
2 Şubat 2015 14:56
Öncelikle oyun kesinlikle büyük değişikliklere ev sahipliği yapıyor. Bunu daha oyuna ilk girdiğimiz anda bizi karşılayan karakter yaratma ekranında zaten görebiliyoruz. Konuyla ilgili olarak yayınlanan pek çok videodan kendi portremizi oyuna ekleyebileceğimizi zaten biliyorduk. Fakat karakter yaratma ekranının güzelliği sadece bu özellikten kaynaklanmıyor.

Karakterinizi, adeta bir The Sims oyunu oynuyormuşçasına fazla seçenekle kişiselleştirme şansına sahip durumdasınız. En ufak ayrıntısına kadar tüm özelliklere müdahale edebiliyorsunuz ve bu kesinlikle sadece NBA 2K15'te değil, tüm spor oyunlarda olması gereken bir özellik gibi geliyor bana. Bu konuda NBA 2K15 kesinlikle büyük bir artı puan almayı kolaylıkla başarıyor. 
Cevap bulunamadı.