alexa
Need For Speed Rivals
NFS Rivals'in benzerlerinden gerek oynanış yapısı gerekse grafiksel özellikler bakımından tamamı ile farklı ve gelişmiş bir yapıda olması, Need For Speed Rivals’ın bir dönüm noktası olarak görülmesini sağlıyor. Need for Speed Rivals Origin CD Key olarak teslim edilmektedir. Internet baglantisi gerektirir.
386
Alınmalı mı? Alınmamalı mı?
eray ö.
4 Şubat 2015 11:32
Need for Speed serisi genelinde bulunan araçların hepsinin sadece Need for Speed'de kullanılabileceğini düşünürsek (isim hakları, sponsorluk ve buna benzer nedenler yüzünden), alternatifi olmadığı sürece,  NFS oynamaya devam edeceğiz gibi.

Aslında Need for Speed Rivals kaliteli bir oyun olmuş ama hikaye modunun olmaması büyük hayal kırıklığı. Kimine göre ise hikaye modu gereksiz. Genel takipçi kitlesine bakınca, keşke olsaydı dedirtiyor. Ayrıca oyun başında uzunca saatler harcatmayı başarıyor. 

Bağımlılık yaratabildiğine göre olmuş demek mümkün. Özellikle polis araçlarının ve seneler sonra Ferrari'lerin dahil olması ile birlikte daha hoş bir oyun olmuş. Geçen seneki Need for Speed Most Wanted vakasından sonra, özellikle şu an geçen sonbahar ve kış mevsiminde sürekli yağmurlu olan oyun içi havada ve gerçek dünyadaki havada, sıcacık evlerinizde sizi rahat ettirecek ve eğlendirecek yapım. Hikaye modunun olmamasını saymazsak, bu sefer olmuş. Çokta mükemmel olmamış ama...

Son olarak belirtelim ki Need for Speed oyunlarında uzun zamandır güzel bir hikaye göremedik. Gelecek yaz çıkacak Need for Speed'in filmi ise hikayesi ile Fast and Furious'a rakip olacak düzeyde görünüyor.
Selahattin Berk y.
8 Şubat 2015 17:09
fiyatı uygun kesinlikle al 
Eren Kaan D.
9 Şubat 2015 16:41
Al bence güzel bir yarış oyunu 
Anıl K.
15 Şubat 2015 13:04
NFS araba yarış oyunlarını seven biriysen kesinlikle alabilirsin fiyatı abartı düzeyde deil
Sergen B.
6 Mart 2015 18:20
Fiyatı Çok Uygun Bence Almalısın Çok Eğleniceğinden Eminim Kardeşim :)
Ertuğrul Y.
2 Haziran 2015 11:35

yaa fiyatı çok ama need for speed en iyi serisi

bana kalırsa sadece araba oyunu alacağıma

GTA 5 Alırım hepsini bol bol yparım :)