alexa
Need For Speed Rivals
NFS Rivals'in benzerlerinden gerek oynanış yapısı gerekse grafiksel özellikler bakımından tamamı ile farklı ve gelişmiş bir yapıda olması, Need For Speed Rivals’ın bir dönüm noktası olarak görülmesini sağlıyor. Need for Speed Rivals Origin CD Key olarak teslim edilmektedir. Internet baglantisi gerektirir.
238
#DirenNeedforSpeed
eray ö.
4 Şubat 2015 11:12
Oyunun diskini taktıktan sonra güzel bir biçimde, Need for Speed Rivals’ın sanatsal çalışması pardon menüsü karşımıza çıkıyor ve iki seçenekten biri ile başlıyoruz. Polis misin? Yoksa sokak yarışçısı mısın? Polis araçlarına olan sempatim yüzünden hemen polis olmayı tercih ettim.(Pis aynasız -M.G) Hot Pursuit’te olan olay gibi aracımı seçtikten sonra belirli bölgede polis olarak başladım ve sokak yarışçılarının peşine düştüm. Hot Pursuit dozunda aldığımız gazla oyuna devam ediyoruz. Sokak yarışçılarını yakalamak ve araçlarını mahvetmek için var gücümüzle aracımızı sürmek ve kendimize zarar vermeden saldırmamız gerekiyor. “SP” yani “Speed Points” puanı kazanıp, gereken puan ile belirtilen yere geri dönmemiz gerekiyor. 

Bu puan oyunda kullandığımız para oluyor. İlk aşamada iki aracı yakaladım. Bir aracı ise saldırarak mahvettim. Daha sonra mecburi olarak sokak yarışçısı moduna başladım. İki modu da denemek mecburi.
Mustafa A.
15 Mart 2015 16:23
Malesef öyle ve oyun gerçektende cok kötü almayın pişman olursunuz.