alexa
Need For Speed World
Need For Speed World ’de kullanılan EAGL 3 motoru, kullanıcısına en yoğun ve gerçekçi yarış deneyimini hissettirmekte büyük başarı sağlıyor. Aynı zamanda oyun içinde bulunan yüzden fazla lisanslı araç sayesinde, kişi gerek kendi gerekse rakiplerinin kullanımı sırasında son model lüks araçlar ile yarışmanın tadını yakalayabiliyor. Need for Speed World Speed Boost için alacaginiz EA Games Epin'lerini oyun web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
208
Bilgi
Enes M.
5 Şubat 2015 13:41

EA duraksamadan yeni oyunlarının haberlerini ve tanıtımlarını yapmaya devam ediyor. Birçok oyun serisinde gördüğümüz online kavramı NFS serisine de uygulanacak. Quake serisinin en beğenilen modunun sunulduğu Quake Live oyunu gibi NFS için de kullanıcıların tüm serideki oyunların beğendikeri özelliklerinin biraraya getirilerek sunulduğu karma bir oyun olacak.

Sınırsız modifiye, hızı hissetmek, gerçekçi kontroller, harika motor sesleri, turbo ve nos sistemleri, drag ve drift yarışları, en beğenilen otomobil markaları ve sınırsız şehir gezintisi gibi seçeneklerin sunulacağı  Need for Speed: World Online, eğer başarılı bir karma sunarsa oyunseverlerin gönlünde taht kuracak demektir.

Çoklu oyuncu anlamında bir devrime hazırlanan EA, yüzlerce oyuncunun aynı anda tek şehirde dolaşıp birbirine meydan okuyabileceğini ve trafiğin içerisinde diğer yarışçılarla beraber sınırsız bir yarış keyfine varacakları ifade ediliyor. Siz NOS’u verip bir rakibinizi alt ettiğinizde bir diğeri size meydan okuyor olacak. En güçlü ve hızlı otomobillerin her zaman kazanan olamayacağı çünkü şehir içerisinde hız yapmaktan çok makasa girme ve trafikle mücadele etmek gibi sürüş becerilerinin de ön planda olacağı aşikar. Bu nedenle seri ve kıvrak otomobili olan tecrübeli sürücüler, rakiplerinin muscle veya supercar’larına karşılık üstünlük sağlamakta fazla zorlanmayacaklardır.

Sadece PC oyuncuları için çıkacak olan oyun EA Black Box ve EA Singapore stüdyolarında ortak bir çalışmanın ürünü olarak yapımı sürmekte. Öncelikle Asya pazarında görücüye çıkacak olan Need for Speed: World Online’ın resmi web sitesi de yayına başladı. Site şu an için sadece Japonca dilinde hizmet veriyor, resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.