alexa
Need For Speed World
Need For Speed World ’de kullanılan EAGL 3 motoru, kullanıcısına en yoğun ve gerçekçi yarış deneyimini hissettirmekte büyük başarı sağlıyor. Aynı zamanda oyun içinde bulunan yüzden fazla lisanslı araç sayesinde, kişi gerek kendi gerekse rakiplerinin kullanımı sırasında son model lüks araçlar ile yarışmanın tadını yakalayabiliyor. Need for Speed World Speed Boost için alacaginiz EA Games Epin'lerini oyun web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
237
Bu Yarış Keyfini Tüm Oyuncular Sürmeli!
eray ö.
19 Şubat 2015 10:02
Need for Speed World oyununda polis kovalamaları, oyuncuya karşı oyuncu yarışları, benzersiz grafik ve ses efektleri, farklı yarış seçenekleri, modifikasyon ve daha birçok özelliği bulmak mümkün. Büyük bir yarış keyfi sunan bu oyunda gelişmiş modifikasyon seçenekleri ile hayalinizdeki arabayı oluşturarak tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca yarışlarda kazandığınız saygınlık puanları ile ne kadar iyi bir yarışçı olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

Need for Speed oyununu ücretsiz ve tamamı Türkçe olarak Joygame kalitesiyle www.joygame.com üzerinden oynamanız mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte dünyanın en prestijli yarış alanında kendinizi göstermek için hazır mısınız?
Cevap bulunamadı.