alexa
Need For Speed World
Need For Speed World ’de kullanılan EAGL 3 motoru, kullanıcısına en yoğun ve gerçekçi yarış deneyimini hissettirmekte büyük başarı sağlıyor. Aynı zamanda oyun içinde bulunan yüzden fazla lisanslı araç sayesinde, kişi gerek kendi gerekse rakiplerinin kullanımı sırasında son model lüks araçlar ile yarışmanın tadını yakalayabiliyor. Need for Speed World Speed Boost için alacaginiz EA Games Epin'lerini oyun web sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
158
Hıza duyulan açlık engellenemez!
eray ö.
19 Şubat 2015 10:28
Oyuna girdiğinizde NFS World kişinizi yaratmanız, elinizdeki 20,000$’la basit bir araba almanız ve haritayı kontrol etmeniz gerekiyor.  Haritada level’ınıza göre görebileceğiniz aktiviteler bulunuyor. Bu yarışları, ister tek oyunculu, ister çok oyunculu ya da kendi seçtiğiniz kişilerle yapabiliyorsunuz. Yarışlara katılmadan da şehirde gezebilmeniz mümkün.

Need for Speed World, içerisinde 250 km’lik yol barındırıyor. Yapımcılar da bu boyutun bugüne kadar yapılmış Need for Speed oyunları arasında en uzunu olduğunu belirtiyorlar. Harita tamamen Carbon ve Most Wanted oyunlarındaki şehirlerin birbirine eklenmiş hali. Gökdelenler, Çin Mahallesi ve varoşlardan oluşan bir karışımın içinde yarışıyor olacağız. Her zamanki gibi öne geçmek için kısayollar mevcut.
Yarışlardaki fizik motoru, test ettiğimiz kadarıyla üst düzey bir yarış simülasyonundan daha çok, bir arcade’de görebileceğimiz gibi. Yine de gerçekçilik biraz eksik gözüküyor.


Cevap bulunamadı.