alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
630
Altın Ejderha İtemleri
Sergen B.
2 Nisan 2015 12:48
Altın Ejderha Ana-el silahlarını Tranny of Dragons senaryosunda bulunan "Ejderha Dövmeli Eser" vazifesinden elde edeceksin.Bu vazifeyi başlatmak için Ejderha İşlemeli Çelik,Ejderha Kemiği ve Ejderha Cevheri materyalleri gerekli.
  • Ejderha İşlemeli Çeliğini,Harper Boward'ın solunda bulunan tacirden satın alabilir,ejderhalardan düşürebilir ya da Müzayede'den alabilirsin.
  • Ejderha Kemiğin,ejderhalardan düşürebilir veya Müzayede'den alabilirsin.
  • Ejderha Cevheri,Tuern Kıyıları veya Lostmauth İni'nden veya Müzayede'den elde edebilirsin.


Bu materyallerin hepsine ve diğer gerekli olan AD,tarikat sırrı,ejderha mührü,altın ve ejderha istif sikkelerinden yeteri kadarına sahip olduğun zaman senaryo vazifesini başlatabiliyorsun.20 saat sürecek olan bu vazife bittiği zaman sana Ejderha Eseri Sandığı isimli bir kutu veriliyor ve bu kutudan tamamen rastgele olarak sınıfın için bir ana-el altın ejderha eser silahı çıkıyor.

Altın Ejderha Yan-el silahlarını ise bağış yaparak ya da Tiamat ile olan savaşta zafer kazanarak elde ettiğin Linu'nun İyilikleri'ni,Ejderhalar Kuyusu haritasında Elminster'ın karşısında bulunan tacirde silaha karşılık takas yaparak elde edebilirsin.Ayrıca Altın Ejderha Ana-silahları da bu tacirde satılmaktadır.
Mehmet G.
7 Mayıs 2015 19:17

Ejderhalardan Çok Kolay Düşüyor :)

Mehmet G.
13 Mayıs 2015 18:13

Ayrıca Müzayedende Ucuz Bir Fiyata Alınabiliyor