alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
1622
Control Wizard Rehberi
Mehmet G.
9 Mayıs 2015 16:05

Öncelikle herkese merhabalar. Uzun zamandır mage oynayan birisiyim, forumda da Mage ile ilgili 'Rehberlerin' az olduğunu ve ilginin düşük olduğunu gördüm. Hem kendi çevremde ki Mage hemde oyuna yeni başlamış yada oynayan fakat sağlam buildi olmayan arkadaşlar için ufak da olsa yararımın dokunacağını umduğum ve forumda 'Mage Rehberi' olarak kalması için çalışma yaptım. Herkesin istediği gibi değildir yada olmayacaktır fakat oyunda az çok tanıyan tanıyor  Başlamadan önce şunu da ekleyeyim üzerimdeki ve yoldaşımda ki itemler dahil tüm efsunlar 10.düzey, Kusursuz Vorpal ve Kusursuz Ruhdövümü kullanıyorum. 

İlk olarak karakterimi tanıtıyım; (Not: Zırh seti 'büyücünün bilgili setidir.) 

Dövüş Güçlerimizi Görelim ; 

Beceriler kısmında 'Sihirbazlık Paragonu' nu kullanıyorum güzel 'damage' için kesinlikle denenmesi ve kullanılması gereken paragon. Becerilerimiz;

Oyunda neredeyse her biri 10. düzey efsun değeri taşıyan lütuflarımız; 

Yoldaş kısmında ise kullanmadığım yoldaşlarımın da iyi olması gerekiyor çünkü yeni Modül ile gelen Açık PK mapde yoldaşlarınızın 'Etkin Bonus' larından yararlanabiliyorsunuz. Bunun için etkin bonusu size uygun olan yoldaşları seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Yoldaşlarımız; 

PvP de ve Açık Pk mapde kullandığım Skillerim ve Güç Tablasına dizilişi şu şekildedir ; 

Sırada Ofansif ve İyileştiren - Defansif Değerlerimiz ;

DPS Bir 'Mage' de 35k ve üstü 'Can Puanı' Şu şekilde elde edilebilir(fakat zar atışlarınız bu duruma uygun olmalı, ben en fazla 40k yapabiliyorum thiefling magede) ;

Sergen B.
9 Kasım 2016 16:58

Wizard için gördüğüm en güzel build diyebilirim tek atabilicek bir statü dağılımı var