alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
168
Ejderha Avı
Mehmet G.
8 Mayıs 2015 13:34

 


Selamlar maceracılar ve ejderha avcıları!

Neverwinter Modül 4: "Tyranny of Dragons" geldi ve topluluk için bu fırsattan yararlanarak bir başka etkinlik düzenlemek istedik!

Tyranny of Dragons'da yer alan Ejderhalardan birini öldürmek üzere 5 üyeli bir parti oluşturup Kahramanca Karşılaşmalara girin. Ölü Ejderha ile karakterinizi gösteren bir ekran görüntüsünü alıp bu konu altında paylaşın!

3 Adet oyuncuyu çekiliş sonucunda Ejdersoyu Paketi ile ödüllendireceğiz!


Etkinlik Başlangıcı: 15 Ağustos 2014
Etkinlik Bitişi: 25 Ağustos 2014
Kazananların Duyurusu: 27 Ağustos 2014

  • Ekran görüntüleri siteye yüklenip forum başlığı altında düzenli bir şekilde paylaşılmalıdır: (Bunu resimi bir siteye yükleyip ["IMG"]http://orneklink.com["/IMG"] kodunu tırnaklar olmadan kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.)
  • Ekran görüntüleri etkinliğe katılım için birbirinden farklı olmalıdır. Bir katılımcının aldığı ekran görüntüsü başkası tarafından kullanılmamalı.
  • Karakteriniz, nickiniz ve ölü ejderha ekran görüntüsünde net gözükmelidir.
  • Her hesap sadece bir ekran görüntüsü ile katılabilir
  • Gönderiniz ile birlikte nickinizi tam olarak paylaşmayı unutmamalısınız (nickname@accountname) bu bilgiye oyun içerisinde Karater resminizin üzerine sağ tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  •  
Cevap bulunamadı.