alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
289
Muhafız Savaşçı Vizyonu
Mehmet G.
9 Mayıs 2015 15:57

Merhaba Maceracılar!

Muhafız Savaşçılar bir süredir ilgiye ihtiyaç duymaktaydılar, bizde bunu bir fırsat bilerek bu sınıfın hayatta kalabilirliklerini, tehdit jenerasyonlarını ve grup kullanışlıklarını artırıp aynı zamanda biraz da şahsi durumda ki hayatta kalabilirliklerini artırıyoruz. Bu değişiklikler Modül 4, Tyranny of Dragons için planlandı.

Genel Bakış
Muhafız Savaşçılar seçim yapma aşamalarında takıldıklarını göstererek bu durumun çoğu zaman zor olduğunu kanıtladı. Hem hayatta kalma hem tehdidi tutmada efektiflik ve savaşı kontrol etmek çoğu zaman fazlasıyla zorluk vericiydi. Bizde bu durum için daha fazla seçenek sunmak istedik. Tüm bu alanlarda faydalı olmayı artırabilmek için, Engelleme, İşaretleme ve birçok gücün ana istatistiklerinde yeterli miktarda değişiklik sağladık.

Geri Bildirim
Bu konu hakkında olabildiğince geri bildirime ihtiyaç duymaktayız. Böylelikle PvE için Tanklık durumunu ve PvP performansını daha iyi ayarlayabilelim. Ayrıca sizden ihtiyacımız olan geri bildirimlerinizi kategorilere ayırıp renklendirmeniz olacak böylelikle en etkili şekilde işleme alabiliriz. Lütfen bug/geri bildirim durumlraında aşağıda yer alan formatı kullanın. 

Tip: Bug/Geri Bildirim (Lütfen sadece birini seçin)
Spec: (Lütfen geri bildirimde bulunduğunuz uzmanlık durumunu bildirin)
Lütfen Tip & Spec için “Bold” yazı özelliğini kullanın ve sonrasında body kısmına gönderinizi girin. Eğer bug bildiriminde bulunuyor iseniz metni lütfen KIRMIZI yapın, eğer geri bildirim yapıyorsanız MAVİ kullanın. (Geri bildirim & Ekran Görüntüleri faydalı olacaktır) 

Örnekler:
Bug: Destroyer
Destroyer’in Amacı hasar anında deste sağlamadı.
Feedback: Sentinel
Ateş anında hayatta kalabilme ekipmanlarının yeterli olmadığını düşünüyorum buda tanklık yapma durumunu zora sokuyor.
Lütfen beceri değişikliklerine alışabilmek için birkaç saat deneme oyunu atın. Yardımınız için teşekkürler Maceracılar! Sizlerden geri dönüşümlerinizi bekliyoruz!

Cevap bulunamadı.