alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
231
Neverwinter Deri İşleme
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 13:47
Deri İşleme

Deri İşleme, adından da belli olduğu üzere deri üzerine yoğunlaşmıştır ve nispeten daha az silah kullanan sınıflar için faydalıdır. Bu meslek sayesinde karakterine daha iyi bir koruma sağlayabilir, gömlekler, pantolonlar ve istatistiklerine pasif bir bonus kazandıran, bu mesleğe özel bir eşya üretebilirsin. Tabii deri zırh da imal edebilirsin. Böylece her zaman tam korumayı garanti etmiş bir Düzenbaz olursun! Gerekli malzemelerin çoğu, M'tari Prin'tal dükkanında ve Koruyucu'nun Yerleşimi'ndeki Yedi Güneş Seyyar Pazarında bulunabilir.

Üretilen eşya türü: Gömlekler ve Pantolonlar, deri zırh

Kime yararlı: Kurnaz Düzenbaz sınıfı. Bu sınıf, şimdilik bu Meslekten faydalanan tek sınıf.

Gelişim: Deri İşlemede sıradan bir gelişim sistemi vardır. Yani her işin tamamlanması için zaman ve malzeme gerekir. İş tamamlandığında Meslek tecrübesi kazanırsın. Yeteri kadar tecrübe topladıktan sonra da bir seviye atlarsın.

Zanaatkarlar Deri Yüzücü, Asistan Deri İşeyen, Deriiçşisi, Usta Deri İşlemecisi, Üstad Deri İşlemecisi

Ender Malzemeler: Arkana Kristali, Arkana Parçası, Tekinsiz Kristal, Ejderha Yumurtası, Deri İşlemede yüksek seviye üretim için gereken ender malzemelerdir.

Cevap bulunamadı.