alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
58
NeverWinter Koruyucu Enclave Nedir?
Sergen B.
9 Kasım 2016 17:06

NeverWinter Koruyucu Enclave Nedir?

 

Koruyucu Enclave (Protector's Enclave) Rab Neverember en yapmanız vergi polis devlettir. Koruyucu en Enclave ötesinde, birçok canavar Neverwinter şehrinde dolaşıyor. Neverwinter Bu bölge yeniden inşa edildi. Bir Rab Koruyucu Lord Neverember Adalet yenilenmiş Hall, Tyr eski tapınak bu şehir kuralları. Bu alan şehrin batı-çoğunlukla yatıyor. Böylece büyük ölçüde uçurum görünmesine neden şehrin doğu kesiminde etkileyen volkanik patlama korunmuştur.

Bölge Tufan sırasında bile Neverwinter şehri terk etmedi birçok soyluların oluşur. Ancak, Rab Neverember açık muhalefet - kadar onu çağıran Lord Pretender Genel Sabine en Mintarn Mercenaries sıkı kavrama nedeniyle mümkün değildir. Alagondar Sons of 'yumuşak' hizip - Graycloaks, bu bölgede ustaca çalışır. Operasyonların onların temel bir yere Driftwood Tavern gizli bir buluşma yeridir.

 

Bu bölge Mintarn Mercenaries komutları Genral Sabine sıkı kontrol altındadır. Admnistrative görevleri bir cüce belediye başkanı, Soman Galt tarafından işlenir. Neverember The Lion işareti Enclave bir yinelenen tema. Ancak Waterdeep gelen silah paltosunu Neverwinter vatandaşların güvenini kazanmak için bu bölgede kesinlikle gösterilmez. Çünkü Waterdeep gelen ticaret, Protector en Enclave piyasa iyi biridir.
Cevap bulunamadı.