alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
293
Neverwinter Liderlik
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 13:48
Liderlik, muhtemelen sahip olabileceğin en faydalı meslektir. Sana çabalarına karşılık değerli ödüller kazandıran paralı asker işlerine dayanır. Altın, Astral Elmaslar ve tecrübe. Liderlik, aslında savaş için gerekli bir malzemedir! Kolaylıkla tecrübe kazanmanın ve oyunda gelişmeye yardımcı olması için karakterini maddi imkanlarla donatmanın harika bir yoludur. Bu meslek, sana ayrıca iksir, sunak gibi sarf eşyaları da kazandırır. Bunlar vahşi doğaya açıldığında sana mutlaka lazım olur.

Üretilen eşya türü: Tecrübe, Altın, Astral Elmaslar ve Sarf Eşyaları.

Kime yararlı: Herkese. Liderlik, belli bir alanda yoğunlaşmaz. Tersine oyunda gelişmesi için her sınıfa eşit oranda yardımcı olur. Yüksek seviyelerde, Astral Elmas kazanmanın en güzel yollarından biri haline gelir.

Gelişim: Liderlikte sıradan bir gelişim sistemi vardır. Yani her işin tamamlanması için zaman ve malzeme gerekir. İş tamamlandığında Meslek tecrübesi kazanırsın. Yeteri kadar tecrübe topladıktan sonra da bir seviye atlarsın.

Zanaatkarlar Paralı Asker, Koruma, Uşak, Silahşör, Maceracı, Kahraman

Ender Malzemeler: Bölge Haritası, Madencilik Hakkı, Kuşatma Silahı, Minnettarlık İşareti, Liderlikte yüksek seviye üretim için gereken ender malzemelerdir.
Cevap bulunamadı.