alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
173
Neverwinter Plaka Demirciliği
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 13:45
Plaka Demirciliği

Ağır zırhlar, plaka ve demir, en iyi mevcut korumayı sağlar. Bu meslek de bunların imalatı ile uğraşır. Bu meslek sayesinde Muhafız Savaşçıları giydirebilir ve adeta her zaman hayalini kurduğun güçlü bir tanka dönüşebilirsin! Gerekli malzemelerin çoğu, M'tari Prin'tal dükkanında ve Koruyucu'nun Yerleşimi'ndeki Yedi Güneş Seyyar Pazarında bulunabilir.

Üretilen eşya türü: Plaka Gömlek ve Plaka Pantolon, Plaka zırh

Kime yararlı: Muhafız Savaşçı sınıfı

Gelişim: Plaka Demirciliğinde sıradan bir gelişim sistemi vardır. Yani her işin tamamlanması için zaman ve malzeme gerekir. İş tamamlandığında Meslek tecrübesi kazanırsın. Yeteri kadar tecrübe topladıktan sonra da bir seviye atlarsın.

Zanaatkarlar Madenci, Zırhçı, Asistan Plaka Demircisi, Usta Plaka Demircisi, Üstad Plaka Demircisi.

Ender Malzemeler: Arkana Kristali, Arkana Parçası, Tekinsiz Kristal, Ejderha Yumurtası, Plaka Demirciliğinde yüksek seviye üretim için gereken ender malzemelerdir.
Cevap bulunamadı.