alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
219
Neverwinter Zincir Demirciliği
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 13:44
--------------------------------------------------------------------
Zincir Demirciliği

Zincir Demirciliği, orta karar zırhlarla ilgilenen bir Meslektir. Yani ne deri olanlar kadar hafif, ne de Plaka Demirciliğinde olanlar kadar ağır. Meslek, iyi bir koruma ve eşsiz bir eşya türü vadeder: Karakterine pasif bonus veren Zincir gömlek ve Zincir pantolon. Sürekli yakın dövüşe giren Loncanın Ruhbanı ya da bir Büyük Silahlı Savaşçı isen korumanı düşünsen iyi edersin. Ölü maceracı Neverwinter'da hiçbir işe yaramaz! Gerekli malzemelerin çoğu, M'tari Prin'tal dükkanında ve Koruyucu'nun Yerleşimi'ndeki Yedi Güneş Seyyar Pazarında bulunabilir.

Üretilen eşya türü: Zincir Gömlek ve Zincir Pantolonlar, zincir zırh

Kime yararlı: Sadık Ruhban ve Büyük Silahlı Savaşçı sınıfları

Gelişim: Zincir Demirciliğinde sıradan bir gelişim sistemi vardır. Yani her işin tamamlanması için zaman ve malzeme gerekir. İş tamamlandığında Meslek tecrübesi kazanırsın. Yeteri kadar tecrübe topladıktan sonra da bir seviye atlarsın.

Zanaatkarlar Koruyucu, Demirci, Asistan Zincir Demircisi, Zincir Demircisi, Usta Zincir Demircisi, Üstad Zincir Demircisi

Ender Malzemeler: Arkana Kristali, Arkana Parçası, Tekinsiz Kristal, Ejderha Yumurtası, Zincir Demirciliğinde yüksek seviye üretim için gereken ender malzemelerdir.
Cevap bulunamadı.