alexa
Neverwinter
Neverwinter ’ın tamamen Forgotten Realms içeriği ile oluşturulması sayesinde, kullanıcılar çok sayıda ırk, sınıf ve meslek seçeneği arasından karakterleri arzu ettikleri yönde oluşturma şansı elde etmektedirler. D&D Neverwinter Zen ürünlerini Perfect World web sitesi üzerinden E Pin seçerek aktif edebilirsiniz.
1605
Sadık Ruhban Modul 5 Build Karakter Yapılandırması..(Rehber)
Mehmet G.
9 Mayıs 2015 15:51

Sadık Ruhban Modul 5 sonrası rehbere ihtiyaç oldugunu düsündüm...Oyuna yeni başlayanlar ve ayarlarını değiştirmek isteyenler için sade bir dille oyun terimlerine fazla girmeden konuya girelim..

Ruhban yapı itibariyle bulundugu takıma can veren ve ayakta tutan bir yapıya sahiptir ve Modül 5 le beraber bu durum epey bir değişti..Beceriler bölümünde İNaNcLI yolunu seçtiginiz taktirde ölümsüze yakın hale gelinebilir ve kendini iyileştirme ve takıma can verme gözlemlenebiliyor.. Can puanını fazla tutarsanız tank gibi olursunuz bunuda KABiLİYET puanlarında BÜNYEye puan vererek ve beceriler de SERTLİK bölümüne 3 puan vererek sağlayabilirsiniz artı Buzyelesi Vadisindeki görevleri yapıyorsanız ordan elde edilebilenSaflaştırılmış yada Yozlaşmış Kara buz setini önerebilirim can puanı ve savunmayı epey arttırır.. Pragon yollarında pek fark olmadıgı kanısındayım.. ben kutsal kahinde ilerledim Vaptiz edilmiş şampionda seçilebilir.. her iki yolda da tek dikkat edilmesi gereken Beceriler de İNaCLI Yolunu gidilmesidir.. Şahsen pwe ağırlıklı oynamama rağmen pvp de bu ayarların işe yarıdıgını söyleyebilirim.. (modül 5 te öne cıkanİlahi parlama güçünü kullanabilirsiniz)

.....

Setlere gelicek olursak ben şahsen her setten 2 parça kullanıyorum böylelikle +450 güç +450 savunma teçhizat skoruna ekleniyor bu seçtiginiz setlere göre degişiklik gösterebilir mesela Erdemlinin bilgili miğferi ve zırh kullanmak +450 savunma kazandırıyor 
İnanç fenerinin setinden 2 parça +450 güç ve son olarakta Kadim kraliyet kahininin sembolü ve ikonası +450 güç ek skor olarak teçhizata geciyor ve tecrübelerime dayanarak ruhban için güç çok önemli 7000 şu anda ve iyileştirme de katkısı büyük.. efsunlara gelicek olursak seviye 5 taşları yeterli buluyorum yapı itibariyle ruhban zaten kendini domine ediyor taşları geliştirmek size kalmış.. Yoldaş olarak ion taşı öneririm takılan yüzük ikona efsunlarla teçhizat skoruna katkısı yatsınamaz .. 

Tranny of dragon görevlerine ilerleyince drakonik setler de denenebilir ve Buzyelesi vadisi görevlerinden kazanılan setlerde iş yapar ben bu iki senaryoda daha yarıdayım hedefim bu setleri de kullanmak.. epey emek isteyen bir yol bu  

Cevap bulunamadı.