alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
212
Nostale : Köyde Neler Yaparım ? Nasıl Hayvan Sahibi Olunur ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 14:58
Hayvan Sahibi Nasıl Olunur ? (Kunduz , Tavuk ,Vb..)
Hayvan Sahibi Olmak Kolay Değildir... Sahibi Olmak İstediğiniz ayvandan Yüksek Seviyede Olmanız Gerekir. Ve Ayrıca Yakalama (EVCİLLEŞTİRME) Yeteneği İle Onu Tutmanız Gerekmektedir.. Örneğin Tavuk İstiyorsunuz.
İlk Önce Tavuktan Yüksek Seviye Olun (Tavuk İçin "Küçük Tavuk" Yaratığını Kesiniz..) Gidin Öldürmeye Başlayın Yukarıda Canı Sarı Olduğu (Azaldığı Zaman) Yakalama Skill (Beceri)'sini Kullanın Ve Sizin Olsun Tabi Her Zaman Yakalayıp Evcilleştiremeyebilirsiniz. O Size Ekstra Bir Güç Sağlar..!Köyde Neler Yaparım ?

Köyde , NPC (Yani Oyunun Sabit Ticaretci / Satıcıları) Bulunmaktadır.. Bunlardan İstediğin Türde Belli Bir "ALTIN" Miktarı Ödeyerek Satın Alırsınız Ve Karakterinizi Geliştirebilirsiniz.. Ve Dahası İse Bir Yerde Bir Canavar Tarafından Öldürülür İseniz Köy Merkezinde Başlarsınız. Ve Köydeki Bir NPC Sayesinde Eşyalarınıza + Basabilirsiniz (Geliştirebilirsiniz..) Örn : +1 +2 +3
Tabii Bir Miktar Altın Ve Malzeme İstemektedir... Ve Basma Şansı %100 (Garanti) Değildir.. aYükseltmeden Önce Basma Oranı Orada Yazmaktadır...
Cevap bulunamadı.