alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
250
Nostale Akınlar Ve Oyundaki Eventler!!
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 15:02
Akınlar

Akınlar
Akınlar boss canavar veya akın canavarı olarak da tanımlanan çok güçlü bir canavara karşı savaşlardır. Bu savaş durumuna en az 5 ila 15 oyuncu grupları girer. Akınları başarıyla tamamlayanlar çok değerli eşyalar içeren bir akın kutusuyla ödüllendirilir. Bir akın oluşturmak için akın mührüne ihtiyaç duyulur. Patron odasının açılması için görevler tamamlamalısın. Bu sadece canavarların alt edilmesi ya da levyelerin kullanılmasıyla yapılır. Ama süre limitine dikkat et. Patron odası açık olduğunda akın patronuyla savaşılabilir. Eğer savaşın ilerleyen kısımlarında tüm yaşamlarını harcarsan kaybedersin. 

Akın Mührü al
Akın mührü elde edebilmek için gizli bir uzay-zaman bulup başarıyla tamamlamalısın. İlgili uzay-zaman parçasını canavar avında kazanırsın. 

Akın ekibi oluştur
Bir akın ekibi kurmak için akın mührüne ihtiyaç duyarsın. Buna iki kez tıkla ve akın ekibinin yöneticisi ol (listede maviye işaretlenir). Minimum ve maksimum seviyeye dikkat et, çünkü katılmak için koşulları yerine getirmen gerekir. Akın yöneticisi olarak diğer oyuncuları manüel ya da akın listesi (K) üzerinden davet edip silebilirsin. 

Akını başlat
Başlamak için akın portalına girmen gerekir. Giriş odasında bulunan tüm ekip üyeleri sonra akın haritasına veya bir [ekip taşıyla] doğrudan akın yöneticisine ışınlanır. 

Akını dağıt/akından çık
Bunun için bilgi penceresindeki ok buttonunu kullan. 

Akın listesi
Akın listesi üzerinden birlikte savaşa katılmak için arkadaş davet edersin. Bunun için yetenek penceresinin (K) üzerindeki listeyi aç ve [grup kaydı'na] tıkla. Aynı şekilde grubu listeden silersin. Akın ekibi arıyorsan listeden birini seç, katılmak için [grup üyesi ol] buttonuna tıkla. 

Özellik: Bölüm 4 akınları
Burada seni her element için (ateş, su, ışık, gölge) dört özel akın bekler. Bunlara sadece aile üyeleri katılabilir. Ayrıca kendi fraksiyonunun oyuncu ve canavar alt ettiğin için %100 olmalı, ve "Lort Mukrayu" belirmeli. Bunun işini çabuk bitirmelisin, böylece akın portalı açılır. Eğer elini çabuk tutamazsan ya Lort ya da portal tekrar kaybolur. Akın mührüne değil ama savaşarak kazanacağın katılım puanlarına ihtiyacın vardır. Dört akından hangisine katılacağın şansa kalmış.

PvP ve PvE

PvP
PvP (oyuncuya karşı oyuncu) diğer oyunculara karşı savaşı tanımlar. Oyunda iki türü vardır: biri herkesin katılabileceği resmi PvP. Burada oyuncu sınırlaması yoktur. Diğeri ise kapalı PvP sistemi. Bu dondurucu ve gökkuşağı savaşı gibi belirli yerlerde gerçekleştirilebilir. 

Özel PvE Haritaları
PvE (Çevreye karşı oyuncu) oyuncu olmayan karakterlere ve canavarlara karşı savaşlardır. PvE'lerde genel haritaların yanı sıra, birkaç özel PvE haritası ve bir PvE etkinliği de bulunur. 

Çatışma İksiri
Çatışma iksiriyle PvP modunu istediğin zaman istediğin yerde aktive edebilirsin. Çatışma iksiri içen tüm oyuncular birbirlerine saldırabilir. Bu eşyayı canavar avından, NosVille'deki Eva Enerji'den veya Liman Alveus'taki Noelia Rosa'dan elde edebilirsin. 

Dondurucu
Dondurucu, bir gün içerisinden birkaç defa düzenlenen bir etkinliktir. Savaş çeşitli seviye gruplarına ayrılmıştır, örn. 1den 15'e veya 50'den 99'a kadar. İlgili buttona tıkladığında haritaya ışınlanabilir ve tüm oyunculara saldırabilirsin. Hedef itibar ve altın toplamak için sonuna kadar hayatta kalmaktır. Yendiğin rakip donar. Bu, diğer oyunculardan kurtarılabilir ve "kurtarıcının" ekibine katılır. Aynı oyuncu tekrar alt edildiğinde, savaş onun için sona erer. Donmayan oyuncular olarak geriye sadece senin ekibinden oyuncular kaldığında kazanmış olursun. 

Gökkuşağı Savaşı
Bu savaşı üç saatte bir belirli saatlerde başlatabilirsin. Aile reisi/temsilcisi olarak Titus Trip'ten bir ekip oluştur ve savaşa kaydettir. Uygun rakip bulunduğu anda, ekibinle birlikte gökkuşağı haritasına ışınlanırsın. İşte o zaman acele etmen ve stratejik düşünmen gerekir. Burada önemli olan en fazla ölüm değil, yerdeki kristallerdir. Bunları toplayıp, ekibinin rengiyle işaretleyip diğer oyunculardan koruman gerekir. Her kristal puan kazandırır. Sonunda en fazla puana sahip olan ekip kazanır ve etkisi üç saat devam eden ilave bir buff alır. 

Glacernon
Glacernon bölüm 4'te gemiyle Liman Alveus'tan ulaşabileceğin bir PvP Adası'dır. Aileler ve ailesiz oyuncular iki fraksiyona ayrılır, bunları bir eşyayla değiştirebilirsin. Bölüm 4 akınları için katılım puanları toplamak için melek veya iblis olarak rakip fraksiyonla savaşa girersin. 

Ani Savaş
Ani savaş her iki saatte bir başlar ve seviye gruplarına ayrılır. Senin hedefin canavarların saldırı dalgaları sonunda ölmemektir. Bunlar, patron karşına çıkana kadar sürekli güçlenir. Bu da yenildiği zaman ani savaş sona erer ve ödül olarak büyük bir para ödülü kazanırsın. Ayrıca saldırıların dinlenme sürelerinde eşya yağmuruna tutulursun. 

Arena
Arena: Arena'ya [K] ile açabileceğin yetenekler üzerinden veya Titus Trip ile sohbet ederek ulaşabilirsin. Burada bütün seviyeler birbiriyle karşılaşır. Aile Arenası: Aile Arenası'nda ailenle birlikte diğer ailelerle karşılaşırsın. 

Ölüler Ülkesi
Ölüler Ülkesi seviye atlamak isteyen oyuncuların gittikleri ilk yerdir. Buraya gündüzleri sadece belirli saatlerde ve bir aile üyesi olarak giriş yapabilirsin. Burada tek başına yenemeyeceğin karanlık hayaletler ve tehlikeli canavarlarla karşılaşırsın. Belirli bir süre sonra yenmesi imkansız olan "Uçan Ateş Şeytanı" belirir ve peşine düşer. O varken canavar yenersen büyük bir tecrübe puanıyla ödüllendirilirsin.
Cevap bulunamadı.