alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
325
Nostale Bölümleri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 14:44
Bölüm açıklaması

NosTale dünyası ayrı ayrı hikayelere sahip beş bölüme ayrılmıştır. Çok yönlü manzaralar, çok sayıda canavar çeşitleri ve zorlu görevler seni bekliyor!

Bölüm 1: Fernon Ağacı

Bir zamanlar insanlar Kovoltların bir boyu olan Kenko halkıyla barış içinde yaşıyordu. Ancak bu barış pek uzun ömürlü olmadı. Kenkolar, insanlara ait olan mayınlardaki ağırlaşan çalışma koşullarına isyan etti. Durum her geçen gün daha da kötü bir hale geldi, şimdiyse savaşa döneceğe benziyor. Bu durum nedeniyle Fernon Ağacı'nın dirilme tehlikesi ortaya çıktı – bu, bütün dünyayı kaosa sürükleyebilir. Kovoltların isyanını bastırmaya yardım et ve Fernon'un uyanışına engel ol!
Seviye Alanı:1-55Bölge:NosVille, NosVille Çayırları, Maden Çayırı, Fernon Tapınağı

Bölüm 2 - Fernon Ağacı'nın Dirilişi

İnsanlar ve kovoltlar arasındaki barış sağlandı. Ancak Fernon Ağacı'nın dirilişini engellemenin mümkün olup olmadığını kimse bilmiyor. Gizemli ve kedigillerden gelen catsy boyu Fernon Ağacı'nı mühürleyecek anahtarı ellerinde tutuyor. Uzun zamanlardan beri kovoltlarla düşmanlıkları devam ediyor ve dünyanın kurtuluşunun anahtarını saklıyorlar. Dünyayı bir felaketten korumak için catsyler ve kovoltların arasını bulmak insanların elinde. Barışı sen getir!
Seviye Alanı:56-65Bölge:Krem Dağı, Dağlık Alan, Zirve, Mağaralar

Bölüm 3 - Yaratıkların Gelişi

Destansı davranışların sayesinde kötülük yenildi ve barış geri geldi. Ancak macera bitmedi! Devasa, sümüklü bir solucan NosVille halkının içtiği suyu zehirlemiş! Eğitmen Calvin ve Danışman Mimi bunlar olduğundan beri tuhaf davranışlar sergiliyor. Ama sadece bu değil: İblislerin gelmesiyle köye yepyeni bir felaket daha çöktü. Ama bir umut var: Hayatın değerli olduğuna inanan bir kıza, hayatın anlamını arayan bir oğlana rastlıyorsun.
Seviye Alanı:66-80Bölge:Gizli Laboratuvar, Ormanlık Alan (Çamağacı ve Akçaağaç Ormanı), Yeraltı Yolu, Seli Lusha (devasa su zambağı)

Bölüm 4 - Sonsuz Buzun Tacı

Tüm sıkıntılardan sonra NosTale dünyasına tekrar huzur hakim. Ama sonra sonsuz buz adası Glacernon'da bir olay oluyor. NosVille acilen güçlü buz büyücülerinin yardımına ihtiyaç duyuyor. Ne kadar cesur ve korkusuz olduğunu kanıtla ve onların yanında savaş. Heyecanlı ve yabancı bir dünyada yeni bir macera seni bekliyor! 

Glacernon devasa bir PVP (Player versus Player) alanıdır, burada melekler ve iblisler birbiriyle savaşır. Her oyuncu iki taraftan birini seçer. Bir ailede bulunuyorsan doğrudan ailenin fraksiyonuna katılırsın. Glacernon'a girdiğin anda iki grubun durum çubukları ekranın alt tarafında görüntülenir. Bunlar yavaş yavaş dolar. Bir fraksiyonun durum çubuğu yüzde 100'e ulaştığında Lort Mukrayu belirir. Merkezi Sınır Kulesi'nin kapısını açmak için onu yen. Daha önce canavar ve rakip alt ederek en az 10.000 katılım puanı kazandıysan dört Element Aile Akını'ndan birine girersin. Hangisi olacağı şansa kalmış.

Seviye Alanı:80+Bölge:Liman Alveus, Buz Adası Glacernon, Bitoren Tundra, Hisar, Donuk Diyar, Merkezi Sınır KulesiElement Aile Akını
  • Shares Dağ Geçidi (Ateş) Patron canavar: Usta Morcos
  • Lorten Ormanı (Gölge) Patron canavar: Usta Hatus
  • Radikun Okyanusu (Su) Patron canavar: Leydi Calvinas
  • Işıldayan Kristal Mağara (Işık) Patron canavar: Baron Berios

Bölüm 5 - Yanan Kılıç

Akamur Tüccarları'nın çöl suikastçilerine karşı savaşmak için yardımına ihtiyacı var. Tapınak ve çevrelerini keşfetmek, kutsal emanetleri incelemek, çöllerdeki zorlu yollardan geçmek ve tehlikeli çöl suikastçilerinin deposunun araştırmak gerekiyor. Akamur Tüccarları'na karşı düzenlenen saldırının sebebini araştırırken unutulmuş, antik bir tapınak buluyorsun. Kum canavarlarının saldırıları başka araştırmalar yapmanı engelliyor ve tehlike artıyor. Akamur Tüccarları'na destek ol!
Seviye Alanı:80+Bölge:Mortaz Çölü Limanı, Çöl Bölgesi, Vahalar, Tapınaklar, Harabeler, Pazar
Yeni bir felaket yaklaşıyor: Gizemli bir yolcu beliriyor ve yanan kılıcın dış mührünü tahrip ediyor. Toprak titriyor, volkandan ateş ve duman yükseliyor, kızgın lavlar şehrin içine akıyor. Ayrıca İblis Köpeği Kertos ve Ateş Tanrısı Valakus geri dönüyor. Bu devasa canavarlar kötü ve yaşlı bir ateş tanrısını diriltmek istiyor. Acımasız Grenigas dünyayı ateş ve küle çevirir. Bu hayatın sonu demek! Sadece en cesur maceracılar alevli kılıçların karanlık bölgesine gitmeyi göze alabilir. Sen de onlardan biri misin? Son iç mührü var gücünle korumalısın. Ağır bir sınav seni bekliyor. Yola koyul ve yanan kılıcının gölgesindeki dayanılmaz sıcaklığa göğüs ger!
Seviye Alanı:80+Bölge:Çöllük Alan, Rashid Tapınağı, Grenigas Tapınağı, Volkan, Lav Bölgesi

Cevap bulunamadı.