alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
183
NosTale Nedir Nasıl Oynanır Detaylı Bilgi ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 14:31
● ● NosTale Nedir..? ● ● 

Nostale , MMORPG Tabanlı Süper Bir Macera / Aksiyon Oyunudur...
Başlangıçta 1. Seviye Ve Yeteneksiz Olarak Başlarsınız Ama NosVille'nin Dışındaki Dander Ve Güçsüz Tohumları Keserek Deneyim Ve İş Güçü Kazanırsınız , 
Ve Macera Burada Başlar.

Nasıl Yetenek Alırım (Skill) ?

Seviye Atladıkça Özel Yetenekler Kazanırsınız. Bunlar Sizin Saldırı Değerinizi Yükselten Becerilerdir. Yetenekler , Bir Görev Vasıtasıyla Alınır "Eğitmen Calvin" Tarafından Verilir. 

Köyde Neler Yaparım ?

Köyde , NPC (Yani Oyunun Sabit Ticaretci / Satıcıları) Bulunmaktadır.. Bunlardan İstediğin Türde Belli Bir "ALTIN" Ödeyerek Eşya Satın Alırsınız Ve Karakterinizi Geliştirebilirsiniz.. Ve Dahası İse Bir Yerde Bir Canavar Tarafından Öldürülür İseniz Köy Merkezinde Başlarsınız. Ve Köydeki Bir NPC Sayesinde Eşyalarınıza + Basabilirsiniz (Geliştirebilirsiniz..) Örn : +1 +2 +3
Tabii Bir Miktar Altın Ve Malzeme İstemektedir... Ve Basma Şansı %100 (Garanti) Değildir.. Yükseltmeden Önce Basma Oranı Orada Yazmaktadır...

Nasıl Hayvan Sahibi Olunur ? (Tilki , Hemstır , Tavuk ,Vb..)
Hayvan Sahibi Olmak Kolay Değildir... Sahibi Olmak İstediğiniz Hayvandan Yüksek Seviyede Olmanız Gerekir. Ve Ayrıca Yakalama (EVCİLLEŞTİRME) Yeteneği İle Onu Tutmanız Gerekmektedir.. Örneğin Tavuk İstiyorsunuz.
İlk Önce Tavuktan Yüksek Seviye Olun (Tavuk İçin "Küçük Tavuk" Yaratığını Kesiniz..) Gidin Öldürmeye Başlayın Yukarıda Canı Sarı Olduğu (Azaldığı Zaman) Yakalama Skill (Beceri)'sini Kullanın Ve Sizin Olsun Tabi Her Zaman Yakalayıp Evcilleştiremeyebilirsiniz. (Yakalama Oranı = %30) O Hayvan Sizin İçin Dövüşür..!

Görevler Ne İşe Yarar Ve Nasıl Yapılır ?

NosTale'deki Görevler , Size Ekstra Olarak Deneyim , Silah , Zırh , İksir Ve Özel İtemler Kazanmanızı Sağlar. Görevi Nerde , Ne Zaman , Nasıl Yapıcağınız Hakkında Tüm Bilgi Görev Kitapçığındadır. Ve Ayrıca Görev Esnasında Nereye Gideceğiniz , Sizin Üzerinizdeki Görev Ok'u İle Yapılır. Yani Görevde Nereye Gideceğinizi Ok'a Bakarak Anlayabilirsiniz. İyi Şanslar..! 

20. Seviye'ye Gelince Hangi Meslek Olmalıyım ? (Sıkça Sorulan Soru)

Herkes , 20.Seviye'ye Gelince Oyunda Birbirlerine Soruyor :
-Slm , Hangi Mesleği Seçiyim ..?
Bunun Cevabını Başkalarından Almayın ! Sizin Beğenmeyeceğiniz Türden Yetenekleri Olabilir..! Ben Buraya Yazıcağım Ona Göre Kararınızı İyi Düşünerek Veriniz...

● Savaşçı (Kılıç Ustası) = Bu Meslekte , Güçlü Silahlar , Etkin (Hızlı) Saldırılar , Yüksek Saldırı Değerleri Konuşur ! İyi Bir Kılıç Ustasının Üstesinden Gelemeyeceği Bir İş Yoktur ! Boss'Ları Rahatlıkla Keser , Düşmanları Kolayca Yener. Düellolarda İdealdir. Ama Zor Görevler Seninle ! Güçlü Yetenekler Hakimdir Bu Mesleğe..! Yaratıklara Karşı Güçleri %20 Daha Fazladır. Yaratıkları Öldürmek [[((Tek Hamlede))]] İçin Özel Bir Gücü Vardır..!

● Büyücü (Yetenek Ustası) = Düşmanlarını Büyüleriyle Savunmasız Hale Getiren Meslek ! Ard Arda Yapılabilen Yetenekler Yanı Sıra Çok Yüksek Hızda Saldırma Olanağı Bu Meslekte De Vardır..! Düellolarda Rakibinin Gücünü Büyü İle Etkinsiz Hale Getirerek Rakiplerini Yener ! Boss'Ları Kesmeleri Biraz Zaman Alır... Ama Skillerinden Biri Sınırsız Olduğu İçin Kesmeleri Kolaylaşır. Saldırı Hızları Yüksektir.. Savaşçılardan %30 Daha Güçlüdürler. Yaratıklara Karşı Güçleri %30 Daha Fazladır..!

Yok! , Ben Karakterlerin Görünümünü Merak Ediyorum Diyorsanız..;Oyunun Boyutu , Modem Hızına Göre İndirme Süresi..!
Şimdi Buraya Modem Hızına Göre İndirme Zamanını Yazacağım.

OYUNUN BOYUTU : ● 1 GB 153 MB 623 KB 713 BYTE 885 BİT ●

(1.153.623) (1 . ⅛ GB) (1.1 GB) (YUVARLAMA = 1.150 GB)

● 50 Kb/sn = 3 Saat 50 DK
● 80 Kb/sn = 3 Saat 5 DK
● 100 Kb/sn = 2 Saat 40 DK
● 150 Kb/sn = 2 Saat 20 DK
● 200 Kb/sn = 1 Saat 45 DK
● 250 Kb/sn = 1 Saat 20 DK
● 300 Kb/sn = 1 Saat 10 DK
● 400 Kb/sn = 0 Saat 41 DK
● 500 Kb/sn = 0 Saat 25 DK

Benimki = ● 200 Kb/sn (1 Saat 45 DK)

Oyunun Sitedeki Açıklaması ?

NosTale, Büyük Bir Fantazi Dünyasında Heyecanlı Bir Yolculuğa Çıkılan Ve Ücretsiz Olan Bir Online Rol Oyunudur.
Yolculuğuna İlk Önce Maceracı Olarak Başla Ve Daha Sonra Ya Korkulan Bir Kılıç Savaşçısı Ya Becerikli Bir Okçu Ya Da Büyünün Bir Ustası Olarak Devam Et.
Arkadaşlarınla Beraber Oyna Ve Sayısız Heyecan Dolu Maceralara Atıl!


Oyunu Nerden İndireceğim ?

http://nostale.web.tr/ Adresinden Kayıt Olabilir , Ve Oyunu Download (İndirebilirsiniz)..!

Yardım Lazım Mı..?

Her Zaman , Heryerde Size Hertürlü Yardımda Oyuniçi - Oyun Dışı Konularda Soru - Sorunlarınıza Çözüm Bulup Yardımcı Olabilir , Oyunu Size Sevdirebilirim.. Harika Bir Oyun Açıkçası !

Oyunda Bana Ulaşmak İsteyenler Beni Şurada Bulabilir : Sunucu1 Kanal 01
Adım : Yamuk 
Cevap bulunamadı.