alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
247
NosTaLe OnLiNe / NosMateler[Bilgi]
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 15:20
NosMateler

Ev hayvanları
Hayvanın (diğer adıyla petin) maceralarında sana eşlik ettiğinde onu önce yakalaman gerekir. Ancak bu NosTale dünyasının tüm yaratıklarda mümkün olmaz. Aşağıda sana nelere dikkat etmen gerektiğini anlatacağız:
Serbest yaşayan hayvanları yakala


  • Canavarı yakalamanın mümkün olup olmadığını kontrol et. Karakter canavardan en az bir seviye yüksek olmalıdır.
  • Hayat enerjin sarıya dönene kadar canavara saldır.
  • Canavarı "yakala" becerisiyle yakalamaya çalış.
  • Başarısız olduğunda becerinin soğuma süresinin dolmasını bekle.
On hayvana sahip olabilirsin, hatta pet slotunu büyüttüğünde 30 hayvana da sahip olabilirsin. Hayvanını sadece Mini Ülken'de seçebilirsin. Yanına almak için [eşlik et] buttonuna tıkla.

Hayvanları geliştir
Karakterin gibi ev hayvanların da canavar yenince deneyim puanı kazanır. Böylece onlar da seviye yükselir. Ayrıca hayvanlarının seviyesini daha çabuk yükselten özel bir yem var. Hayvanlarının saldırı ve savunma seviyelerini geliştirmek istersen bir hayvan eğiticisine ihtiyaç duyarsın. Bunu Eva Enerji'den alıp Mini Ülken'de kullanabilirsin. Hayvanın eğitim savaşlarında kendini sürekli geliştirebilir, ancak her eğitim birimi geliştirme sağlamaz.

Partner
Partnerler yolculuklarında sana eşlik ederler ama onları yakalayamazsın. Sana gönüllü olarak eşlik ederler. Bunlar görevlerin sırasında karşılaşacağın oyun içi karakterlerdir. Üç partner katılabilir. Bir partner seçmek için Mini Ülke'ne git ve [eşlik et] buttonuna tıkla. 

Partner geliştir
Partnerlerin de canavar kazandığında deneyim kazanıp seviye atlar. Özel yemlerle seviyelerini ekstradan yükseltebilirsin. Partnerler ev hayvanlarına kıyasla silahlar, zırhlar, ayakkabılar ve eldivenler kullanabilir. Ancak partnerlerin silah ve zırhları kullanmadan önce bunları NosVille'de bulunan Teoman Topp'tan dönüştürmüş olman gerekir. Ekipmanların özellikleri dönüştürme sırasında sabit kalır. Ama partnerinin ekipmanının saldırı türüne uygun olduğundan emin olmalısın. (yakın savaş, uzak savaş ve büyü).
Cevap bulunamadı.