alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
252
NosTaLe OnLiNe / NosTüccar Madalyası
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 15:11
NosTüccar Madalyası
NosTüccar Madalyası kullanınca, NosPazar üzerinden yapılan ürün satışlarında çeşitli avantajlardan faydalanabileceksin. Satış ücreti ödemen gerekmez, ayrıca eşyaları yerleştirmek için hem daha uzun bir süreye sahip olursun. Yerleştirme ücreti indiriminden yararlanabilir, aynı anda 100 eşya ile pazarlık yapabilirsin. Ürün başı toplam tutar 1.000.000 Altın'ın üzerinde olmamalı.
Bu kampanya otuz gün sürecek. Ürünler de satış sonrası otuz gün daha depolanacak. Yerleştirilen eşyaların arasında, satışa sunulan eşyaların haricinde NosPazar'dan çıkarılmayan veya süreleri dolmuş olan eşyalar da hesaba katılacak. Yapılan satışları "yönetim" üzerinden görebileceksin. İstediğin zaman haritaların tümünden NosPazar'a girmen mümkün. NosMall'de biri yedi gün diğeri ise otuz gün geçerli olan NosTüccar Madalyası bulabileceksin.
Cevap bulunamadı.