alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
177
NosTaLe OnLiNe / Uzay-Zamanlar nedir?[Bilgi]
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 15:54
Uzay-Zamanlar nedir?
Ana görevlerin büyük kısmını uzay-zaman (UZ) oluşturur. Ana görevde ilerlemek için bunları tamamlaman gerekir. Uzay-zaman birbirine bağlı haritalardan oluşur. Buraya bir uzay-zaman taşı yardımıyla girersin. Girişi tek başına veya grupla yapabilirsin ama bazılarına tek başına girmez zorundasın. Bir göreve başladığında acele etmen gerekir çünkü tüm uzay-zamanların süre kısıtlaması vardır. Sadece belli sayıda hayata sahipsin, ölmemeye özen göster, yoksa görevini başarıyla tamamlayamazsın. Merak etme, uzay-zamanı dilediğin kadar çok tekrarlayabilirsin. 
Kahramanlık görevlerin için kahramanlık uzay-zamanlarını yerine getirmelisin. İlk uzay-zamana seviye 5'ten itibaren girilebilir. Tamamlanmamış uzay-zaman taşları (uzay-zamanların çeşitlerine bak) mini haritada maviyle, tamamlanmışlar yeşille gösterilir. Kahramanlık görevleri ise mor renktedir. Bir uzay-zaman tamamladıktan sonra güzel eşyalar, ekipmanlar, altın, itibar ve şeref kazanabilirsin.
Cevap bulunamadı.