alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
938
Nostale Para Kasma Taktikleri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 14:27
Hemen başlıyorum. 

1-30:Para kasmanız gerekmez görev yapıp iş kasın.

31-36:Bu seviyelerde ts'lere yardım edip para kasın. Anilere her zaman girin. 

37-43: Bu aralığı vermemin bi nedeni var benim en çok zorlandığım aralıktı bu. Bu seviyelerde kendinize bir arkadaş bulun. Tslerinize yardım etsin. Kolay lvl alırsınız. Para kaynağınız ise kuyruklu yıldız ve aniler.

44-54: Bu seviyelerde mt'de melek kasın görev yapın ani girin. Bu lvlda para kasıp ticarete atılın biraz.

55-65: Şimdi durun. İlk önce bir ışık kartı ve en az 35 ışık perisi alıp loda gidin. İmkanlarınız varsa lure olun yeri toplarsınız. Resleri çekmeye başlayın. Kartınıza en az +3 basın.

66-80: Dediğim gibi geliştikçe yazıyorum. Bu seviyeler arasında köknar ve çınardaki vollet güvercin kertenkeleleri keserek para kasabilirsiniz. Lodda lure olabilirsiniz (sağlamsanız bunu yapın değilseniz iksir parası çok gider. Sağlamsanız ape basmadan bile yaparsınız). Yavaş yavaş ışık kartınıza + basın.
Cevap bulunamadı.