alexa
Nostale
Nostale, aynı zamanda sosyal bir platformdur. Birlikte savaşarak, mücadele verdiğin oyun arkadaşlarınla, kendi tarzına göre yarattığın evinde, büyük savaşlar sonrası kutlamalar yaparak eğlenceyi yaşa. Nostale Noslira satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
209
Okçu Uzmanlık Kartları Statları
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 14:39

Okçu Uzmanlık kartı 1:Çok iyi damage attığı için hp/mp yüksek tutulmalıdır.Kalan puanlar saldırıya verilmelidir.

Okçu Uzmanlık kartı 2:Atak bakımından kötüdür.Kritik özelliği ile yüksek damageler vurabilir.Kart genellikle pvp de kullanılır.Bu nedenle hp/mp unutulmamalıdır.

Okçu Uzmanlık kartı 3amagesi çok düşük bir spdir.Full atak verilmelidir.

Okçu Uzmanlık kartı 4:Pvpde kullanışsızdır.Ama lodda ve kasılırken en iyi kartlardan birisidir.Atak,hp,element verilmelidir.

Okçu Uzmanlık kartı 5:E
tkikli kovalama skilleri vardır ve debuff kulllanışlıdır.FC de kullanışlı bir kart o yüzden dayanabilmesi lazım.Hasar yansıttığı için defansı fazla olması gerekmez.YP yüksek olursa daha fazla hasar yansıtabilirsin aha uzun süre dayanırsın ve skillini kullanırsın. Buna dayanaraktan dediğim gibi biraz saldırı ve kalanını YP gitmelisin.Bunu baz alırsak eğer slot kesmek için kullanıcaksan 50-60 element ve kalanını saldırı vermelisin. Bu işini fazlasıyla görür.
Cevap bulunamadı.