alexa
Ogame
Ogame, klasik tarzı arzu eden oyuncu kitlesinin tepkisi ile karşılaşsa da, zaman içerisinde alınan geri dönüşler, geleceğe yönelik yatırımların ne denli yerinde uygulandığını gözler önüne sermiştir. Ogame Karanlik Madde satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
392
Galaksiler Arasi Arastirma Ağı Hakkında bilgilendirme
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 16:26
Merhaba

Galaksiler Arası Araştırma Ağı Da Öncelikle Bir Araştırmadır. Açılması İçin Öncelikle Bilimsel Araştırma Labarotuvarı (Kademe 10), Bilgisayar Tekniği (Kademe 8), Hiperuzay Tekniği (Kademe 8) Yapılmalıdır.

Gezegenler Arası Araştırma Ağı, Birçok Gezegendeki Bilgisayar Labarotuvarı'nı Birleştirir Ve Daha Hızlı Çalışmalarını Sağlar.

Geliştirilen Her Kademe İçin Bir Araştırma Labaratuvarina Bu İletişim Ağı Kuruluyor. Her Zaman, Öncelikle Gelişim Kademesi En Yüksek Yapılar Arasında İletişim Ağı Sağlanıyor.

Geliştirilmesi Planlanan Araştırmanın Yapılacağı Labaratuvarin Gelişim Kademesinin Yeterli Olması Gerekir. Bu İletişim Ağı Üzerinde Bulunan Labaratuvarlarin Gelişim Kademeleri Toplanır Ve Ona Göre Değerlendirilir.

Galaksiler Arası Araştırma Ağı'nın Her Kademesi Araştırma Ağına Bir Gezegen Daha Katar.

Örneğin; Galaksiler Arası Araştırma Ağı 4. Kademede İse; Ana Gezegen Ve 4 Sömürgeniz Araştırma Ağına Katılmıştır. Kolonilerin Ağa Katılmaları Sırasında Gezegendeki Bilimsel Araştırma Laboratuarı Kademesinin Yüksekliği Dikkate Alınır Ve Yüksek Olan Daha Önce Ağa Katılır.

Yani;

Galaksiler Arası Araştırma Ağı Kademe : 4
Bu Ağa Katılacak Laboratuar Sayısı : 4
Toplam Ağda Çalışan Laboratuar Sayısı : 1 Ana Gezegen + 4 Sömürge = 5

Kolonilerin Ağa Katılmaları Sırasında Gezegendeki Bilimsel Araştırma Laboratuarı Kademesinin Yüksekliği Dikkate Alınır Ve Yüksek Olan Daha Önce Ağa Katılır

Üstteki Örneği Varsayım Alarak;

 • 1. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 10 Ağa İlk Olarak Katılır
  2. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 9 Ağa İkinci Olarak Katılır
  3. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 8 Ağa Üçüncü Olarak Katılır
  4. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 7 Ağa Dördüncü Olarak Katılır
  5. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 6 Ağa Katılmaz.!Bilimsel Araştırma Laboratuarları Sadece Eğer Araştırma İçin Gerekli Kademedeyseler Yeni Araştırma İçin Diğerleriyle Aynı Ağda Çalışabilirler.

Örneğin; Hiperuzay Tekniği Araştırması 7. Kademe Bilimsel Laboratuar Gerektirir. Bu Yüzden De O Tekniğin Kademesi Arttırılırken Ağdaki Gezegenlerden En Az 7. Kademe Bilimsel Araştırma Laboratuarı Olanlar Çalışırlar.

Yani ;

 • 1. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 9 Ağa İlk Olarak Katılır
  2. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 8 Ağa İkinci Olarak Katılır
  3. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 7 Ağa Üçüncü Olarak Katılır
  4. Sömürge : Bilimsel Araştırma Labratuvarı Kademe : 6 Bilimsel Araştırma Laboratuarının Kademei Yetmediği İçin Ağa Katılmaz.


Bu Yüzden Eğer Birçok Laboratuar Beraber Çalıştığı Halde Araştırma Süreleri Size Çok Gelirse, Önceden Laboratuarların Gerekli Kademeye Sahip Olup Olmadıklarını Kontrol Edin.

Örneğin; 10 Saat Süren Bir Araştırmayı Dikkate Alırsak

10 Saat = 600 Dakika

600 Dakika Süren Bir Araştırma Laboratuar 1 De 1/2 Azalır = 300 Dakika Olur
600 Dakika Süren Bir Araştırma Laboratuar 2 De 1/3 Azalır = 200 Dakika Olur
600 Dakika Süren Bir Araştırma Laboratuar 3 De 1/4 Azalır = 150 Dakika Olur
600 Dakika Süren Bir Araştırma Laboratuar 4 De 1/5 Azalır = 120 Dakika Olur

İyi oyunlar iyi forumlar.
Cevap bulunamadı.