alexa
Overwatch
Overwatch Satın Al ve savaşlarla dolu bir dünyada, kahramanların savaştığı takıma dayalı bir oyunda kendini bul. Askerler, bilim insanları, maceraperestler ve tuhaf kimseler… Küresel bir krizin yaşandığı bir dünyada kahramanlar, savaştan çıkmış dünyalarına barışı getirme misyonunu üstlenmişlerdir.  Overwatch satin al ve hemen battle net hesabina bu benzersiz oyunu ekle !
414
BİLGİLENDİRME
eray ö.
28 Aralık 2014 13:04

BLIZZARD YENİ OYUNU OVERWATCH'U DUYURDU


Reaper çok başarılı olmamış mı?


Blizzard, 17 yıl gibi uzun bir aranın ardından ilk kez Starcraft, Warcraft ve Diablo ile ilgisi olmayan bir oyun çıkartıyor. Takım merkezli, 6 vs 6 multiplayer shooter olan oyunun ismi Overwatch.

Önce kendine özgü 12 kahramanı ile oynanacak olan Overwatch'ın oynanış videosunu izleyin, sonra detayları konuşalım.

Not: Oyuna zamanla yeni kahramanlar eklenecek.

Videoda da gördüğünüz gibi Overwatch, takım oyunu üzerine kurulu, oldukça hareketli ve bir o kadar da eğlenceli görünen bir oyun.

Oyundaki 12 (şimdilik) kahraman farklı ırklardan, hatta varlıklardan oluşuyor. Hepsi dolu dolu gözüken bu karakterlerin dışında turretler, portal kapıları ve robotlar gibi bir çok detay da onları keşfetmenizi ve kullanmanızı bekliyor.

Şu anda oyuna tek erişimimiz videolar olsa da, Pixar tadındaki grafikleri ve Team Fortress tarzı oynanışı ile çok keyifli bir atmosfer yakalanmışa benziyor.

Oyunun önümüzdeki yıl başlayacak olan betasına buradan başvurabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.