alexa
Overwatch
Overwatch Satın Al ve savaşlarla dolu bir dünyada, kahramanların savaştığı takıma dayalı bir oyunda kendini bul. Askerler, bilim insanları, maceraperestler ve tuhaf kimseler… Küresel bir krizin yaşandığı bir dünyada kahramanlar, savaştan çıkmış dünyalarına barışı getirme misyonunu üstlenmişlerdir.  Overwatch satin al ve hemen battle net hesabina bu benzersiz oyunu ekle !
245
Overwatch İncelemem
Oğuz Ali A.
23 Haziran 2016 20:49

Takım savaşı üzerine kurulu olan yeni FPS oyunu Overwatch yüksek aksiyon seviyesi ile eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Diğer oyunlardan alışık olduğumuz gibi bu oyundaki amacımız da karşı takımın bölgesini ele geçirmek veya tüm rakipleri yok etmek. Sizler için hazırladığımızOverwatch İncelemesi ile oyuna yakından bakalım.

Oyunda karşı takımı yenmek için birçok farklı strateji denemeniz gerekiyor ve bunları etkileyen bazı faktörler var. Düşman takımın yaptığıı ataklar için karşı strateji geliştirmek takım oyunuyla bilikte oynanabilirliğe büyük bir zevk katıyor. 6 kişiden oluşan 2 takım halinde girilen oyunun en başarılı olduğu yanı yapılan maçların süresi desek yanılmış olmayız sanırım. Aksiyon çıtası hiç düşmediği için yaptığınız maçlar çok hızlı ilerliyor. Ortalama olarak 10 - 15 dakika arası süren maçlar ile eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Cevap bulunamadı.