alexa
Overwatch
Overwatch Satın Al ve savaşlarla dolu bir dünyada, kahramanların savaştığı takıma dayalı bir oyunda kendini bul. Askerler, bilim insanları, maceraperestler ve tuhaf kimseler… Küresel bir krizin yaşandığı bir dünyada kahramanlar, savaştan çıkmış dünyalarına barışı getirme misyonunu üstlenmişlerdir.  Overwatch satin al ve hemen battle net hesabina bu benzersiz oyunu ekle !
415
Overwatch'ın Yanlış İçeriği
Bora K.
18 Ağustos 2016 14:55

Overwatch

Bildiğiniz üzere overwatchı Team Fortress 2 oyununa çok benzetiyorlar.Fakat aslında olay öyle değil.

Oyun Team Fortress 2 'den çok daha hareketli.Özellikle ultilerin rahatsız edici özellikleri ve her şampiyonun çok güçlü olması işi bileklerinize bırakıyor.Böylece karakter farkı olmadan rakibinizin her hareketini tahmin ederek doğru sonuçlara ulaştığınızda oyun çok güzel bir konuma geliyor.

Evet oyun aslında TF2 'ye benziyor.Aracı bir yerden bir yere götürme bir alanı kontrol altına alma gibi modlar var.Bunlarda büyük ihtimalle TF2 'den alıntı.Ayrıca şuan yaz oyunları etkinliğinde Lucio Ball var.Yani buda yine TF2'deki pas zamanı etkinliğinden alıntı.

Oyunu alacak arkadaşlara genel olarak özetim oyun LOL,TF2,CS karışımı gibi bir oyun ve her karakter çok güçlü.

Ama herşeye rağmen o PLAY OF THE GAME ekranında kendimi görünce verdiğim paranın hakkını verdiğini bir çok kez anlıyorum.

Cevap bulunamadı.