alexa
Overwatch
Overwatch Satın Al ve savaşlarla dolu bir dünyada, kahramanların savaştığı takıma dayalı bir oyunda kendini bul. Askerler, bilim insanları, maceraperestler ve tuhaf kimseler… Küresel bir krizin yaşandığı bir dünyada kahramanlar, savaştan çıkmış dünyalarına barışı getirme misyonunu üstlenmişlerdir.  Overwatch satin al ve hemen battle net hesabina bu benzersiz oyunu ekle !
301
Overwatch'ta ban rüzgarı esti kavurdu!
Kubilay A.
11 Haziran 2016 17:38

Overwatch çıktığı günden bugüne oyuncular tarafından sıkılmadan, büyük bir ilgiyle oynanmaya devam ediliyor. Blizzard tarafından geliştirilenOverwatch'ta ne yazık ki her oyunda olduğu gibi hile yapan kullanıcılarla dolu olduğunu görüyoruz. Oyun iştahımızı kapatan bu kullanıcılara en güzel cevabı Blizzard verdi.Three strikes adıyla bilinen yani Blizzard sizi üç defa uyarısına rağmen siz halen uyarıyı dikkate almadıysanız size gelen kalıcı ban, haftalık veya aylık banlar yemeden direk olarak kalıcı ban yiyeceklerini duyurmuştu. Halen bu uyarıları dikkate almayan kullanıcıları, dikkate alan Blizzard hiç acımadı ve ne yazık ki vurdu banı sayın okurlar.

Milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşan Overwatch'ta bu saatlerden itibaren yaklaşık 1000-2000'e yakın kişi maalesef kalıcı olarak oyundan uzaklaştırıldı. Net olarak söyleyebiliriz ki en az 1.500 kişinin ban yemiş durumda. Yani kısacası oyunda, hileci temizliğine başlandı. Bundan sonra hileye hurdaya yer vermek istemeyen, Blizzard bu oyunculara iyi bir ders verdi denilebilir. Eğer sizler de oyunda hileye hurdaya başvurmak isterseniz, verdiğiniz 150 TL'nayazık etmiş olursunuz. Malum para kolay kazanılmıyor. Kim parasını çöpe atmak ister ki?

Gökhan Ç.
16 Haziran 2016 23:12

Oyunun en temel amacı eğlenmek iken bu oyunda bile hile olması kabul edilemezdi zaten.

Oğuz Ali A.
23 Haziran 2016 19:18

Zaten oyunda widowmaker varken niye insan wall hack alır ki . 6 Widowmaker bir wall hack görevi görüyor :D

Cemal B.
23 Temmuz 2016 04:38

Bu kadar ücret verdikten sonra uzaklaştırılmak kötü olmalı, hile yapmanızı tavsiye etmem :)