alexa
Pandora Saga
Willoo Entertainment tarafından takipçilerine sunulan Pandora Saga, üst düzey grafiksel özellikleri ve enteresan hikâyesi ile oyuncularına uzun vadeli bir maceranın kapılarını açıyor. Alacaginiz Pandora Saga E Pin lerini dijital olarak teslim alacaksiniz ve Pandora Saga paneli üzerinden aktif edebileceksiniz.
194
Hakkında
Emre S.
6 Haziran 2015 12:04

Pandora Saga geçtiğimiz senede Malezya serverinde open betaya geçmişti. Bazı font problemleri, lag sorunları yüzünden oynayamıyorduk. Neo Steam'in Amerika'daki yayıncısı Atlus(Ayrıca bir çok SP oyunun da yayıncısı örneğin Trine), oyununun Amerika sunuculuğunu yapacak. 

Oyunun Closed Betası 16 Aralık'ta yapılacak. Herhangi bir şart yok, siteye giren kayıdını yaptırıyor. Bana göre şu sıralar oynanabilecek en iyi F2P oyunlardan birisi. Ancak tabi Atlus oyunu item mall sayesinde dengesiz hâle getirmezse.. PvP'si güzel oyun arayanların derdine derman olacaktır diye düşünüyorum.. 

Rehberdeki resimler MY server sitesinden alındığından kalitesiz gözüküyor. 

Oyunda 6 çeşit ırk bulunuyor. Her ırkın kendine özel 3 adet özelliği var. Bu özelliklere göre hangi class hangi ırkta oynanır karar verebilirsiniz. 
 

Cevap bulunamadı.