alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
369
Bataklık Fort Kuşatması
Sergen B.
4 Nisan 2015 21:23

Bataklık Fort Kuşatması

Bataklık Fort "Nokta Yakalama" senaryosu için bir yerdir.Antik, görkemli ağaçlar gökyüzüne kendi uzuvlarını yayıldı. orc kamp kendi platformları ve terasları ile onlara teetering ve onların üstleri yeşillik uzanan, onların güçlü gövdeleri arasında burada yayıldı. Orc şaman çılgınca çığlığı ile coşkuyla, Saldıran takım üstteki platforma kendi yolculuk başlar ve beş kilit noktalarına kendi yolunu savaşmalı. Onların önceden her adımda, onların emrinde tuzakları büyük bir çeşitlilik var savunan ekibi tarafından şiddetli direnişi karşısında eminiz.

Dar iskeleler aşağı, büyük çivili günlükleri ölümcül uçuş kimseyi göndermeyin emin, messenger ve ekibi gider. İlk aşama tamamlandı ve yol onun çok merkezi, Kutsal Ağacın kökleri devam ediyor. Savunucuları hattı teslim ederse, büyük kapı dışında kamp savaşı alarak, açık uçar. zehirli bataklık duman yeşilimsi duman kişinin dengesini gevşek ve bataklığa helak etmek kolay hale savaşçıları güzelinden. Geriye bir tek adım! Öncesinde, bataklığın ortasına! Ama dikkatli olun, bataklık pahasına olursa onların hedefe ulaşmak isteyen savaşçılar cesur tek tehlike değildir! etobur bitkiler kesinlikle böyle bir dövüş atıştırma kendilerini şeyler için çok mutlu olurdu.

son savaş onlar bataklık ayrıldıktan sonra karşı takım alınır eteklerinde, üzerinde yer alır. Bu savunucuları haberci durdurmak için son şans ve sonrası kendilerini savurmak için saldırganlar için son şans. Ekip çalışması ve zafer irade başarının anahtarları!

Sergen B.
6 Nisan 2015 08:21
En Sevdiğim Map Bu Çok Güzel Efekleri Var
eray ö.
3 Haziran 2015 13:35

adamlar aniden bastığı zaman köprüden çıkamamak yok mu insanı bıktırıyor ama oynayabildinmide gayet taktik gerektiren bir map