alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
409
Cüce Taş Ocağı
Sergen B.
4 Nisan 2015 21:20

Cüce Taş Ocağı

Cüce Ocağı "Nokta Yakalama" senaryosu için bir harita. Siz iki takımdan birinin tarafında savaşa katılmak zorunda olacak: ilk takımın hedefi diğer takım bunu engellemeye çalışır harita üzerinde beş yakalama noktalarını ele geçirmek için.

yerin sanat tasarımı kuzey İskandinav kırsal esinlenmiştir. Gri bulutlar bir örtü deniz meltemi Rüzgarlar tarafından yönlendirilen düşük suratsız gökyüzü boyunca süpürür. Zaman zaman gözyaşı ile ince kuzey güneş ışığı yanıp söner bir şaft.Karanlık köknar düz, kayalık çıkıntıların karşı kendi üstleri bükün. Büyük kayalar taş savaşçı sessiz kalıntıları gibi uçurumun dibinde duruyor. Oyun fırtınalı dalgaların yıkanmış bir marina başlar. Saldıran takım uçurumun üstüne sahil önde gelen dar yolları zorla yürüyüş yukarı üstlenmelidir. Her yöne dev sondaj kulesi saçılma toprak ve taşlarla taş ocağı sayesinde. onun buharlı lokomotif ile demiryolu cüce size zaman ve emekten tasarruf edebilirsiniz. Saldırganlar hedefe geldiğinde, onlar savunma ekibinden bir "içten bir karşılama" garantilidir. son savaş bir cüce dışlayıcı etrafında uçurumun üstünde yer alır - eski Dolmen tarafından taş bir blok oyulmuş ve çevrili büyük bir saat.

Oyuncular sadece kendi bireysel becerilerini kullanmak zorunda, ama aynı zamanda mükemmel bir ekip çalışması ortaya değil - geçitler kontrol savunmanın başarısızlığı kendi hızla çevrili ve yenilmeye neden olurken herhangi bir ön saldırı, önceki konumlarına tekrarlanan inziva halinde sona erebilir.Cüce Ocağı için hazır olmalıdır tüm Panzar oyuncuları, biri için gerçek bir meydan okumadır.

Sergen B.
6 Nisan 2015 08:24
Sağlam Bir Mod Tabi Alışabilirseniz :)
Hasan Tunçer Y.
27 Temmuz 2015 15:34

güzel bir mod ama alışması biraz ilk başta zor gelebilir daha kolay maplarden başlayabilrsniz