alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
115
Grafik ve ses
eray ö.
18 Şubat 2015 14:50
Yapım grafik ve ses yönünden idare eder. Aslında grafikler oyuna yetmiş. Ne çok iyi, ne de kötü tam ortada olmuş. Bazı patlama efektleri iyi olsa da, modellemeler yavan kalabiliyor. Ses kısmı da aynı şekilde geçit veriyor. Bazı açılardan başarılı, bazı açılardan başarısız.
Yapım Normandiya, Stalingrad vs… gibi savaşın gerçekten yaşandığı yerlerde geçiyor. Genel olarak hep açık alanlar da rakiplere karşı çarpışıyoruz. Yeri geldiğinde güneşli bir havada ormanda turlarken, diğer taraftan kar içinde Stalingrad’ta ter döküyoruz. Düşman yapay zekası ne yazık ki düşük. Bize karşı taktik becerileri yok. Tek yaptıkları ateş ederek üstümüze gelmek ve yem olmak, bu yüzden rakiplerden pek fazla bir şey ummayın.
Sergen B.
21 Şubat 2015 15:26
Bence Harika Bir Oyun Muhakkak Oynamalısınız