alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
402
Kardan Adam Bay
Sergen B.
4 Nisan 2015 20:14

Kardan Adam Bay

Bir yün pelerin Sarılı, Kardeş Carvius su aşağı Citadel adlı hızlandırdı. Sevinç ve güvensizlik bir karışık duygu onun yaşlanma, bitkin bacaklara gücünü kredi, onu şaşkına. O hiçbir rüya olduğunu, ne yaptığını duymuştu gerçek olduğunu emin olmak için yalnızca, yeryüzünün uçlarına üzerine itmek için hazırdı.

SNOWMAN Bay - Ahead belki de dünyanın en gizemli yerlerinden biri ne yatıyordu. Yılın en boyunca, ünlü Isırma Bay güney ucundaki bu sevimsiz yerel, keskin dişi soğuk deniz, dolaşıp gezgin göz yakalamak için biraz sunulan, onun plaj yosun kaplı, hava-dayak gri noktalı , ağaçlar bodur ve balıkçı tekneleri mahvetti.

Soğuk fırtınalar kuzeyden buz ve kar getirmek Ancak, kış geçen ayın sonunda, bu kıyılar bir kez cömertçe büyü ile aromalı görkemli bir şölene tanıklık. dört yarışta en güzel savaşçı turnuvalar bir dizi, cüceler fenerler ve hafif renkli havai fişek ile köknar ağaçları dekore ediyorum çatışma olur ve çocukların beklenmedik hediyeler zevk olacaktır. muazzam bir yaşam kardan basit kuzey melodileri dans: şenlik inanılmaz bir manzara ile hareketlendirdi. Defne adını veren bu gizemli olgu, tatil sembolü haline gelmiştir.

Simyacılar uzun kardan adam sırrını keşfetmek için emek vermiş. Diğerleri güçlü büyücüler tarafından oluşturulan golems olan iddia ise bazı bilgeleri, doğa ruhları enkarnasyonlar olmalarını düşünün. Kardeşler hiçbir üyesi henüz bilmeceyi çözmek mümkün olmuştur. Belki de çalışıyor bile değmez - bazı gizemler çözümsüz iyi sol vardır.

Ama sonra dünyanın sonu geldi, ve ölüm tatil için daha fazla zaman vardı. Son birkaç yılda, defne kış festivali sırasında hüzünlü ve ıssız olmuştur. iskele kalın buz ile kaplıdır ve yaban rüzgarlar sertçe ölüm sessizliği ile sürüklenen kar sürükleyerek, köknar dalları karıştırın.

Ama bugün Kardeş Carvius, öğleden sonra uyanmış olan, aniden uzaktan sesler duydum. Bir süre ne o duymuştu sadece bir rüya olduğunu kendisini ikna etmeye çalışıyor, sağa sola kalenin mahkeme hakkında tempolu, ancak sesler yavaş yavaş daha yüksek sesle ve daha belirgin oldu. Karanlık düşmeye başladı Sonra, o artık ... kendini içerebilir o kapıyı kilitledi ve Bay koştu. O sarp, kayalık iz soyundan gibi, eski simyacı tüm Körfezi açıkça görünür olduğu bir uçurum ulaştı - ve dondu.

Bay insanlarla doluydu.

Cüceler, diğerleri tuhaf bir makine çeşit kalkmalı edildi çelenk ile şube zeminini, köknar uzun üzerinde tırmanırken edildi ve çekiç ile insanlar eski iskele güçlendirmek için çalıştı.

İki karşıt ekipleri bir turnuva içinde çatışma çıktı. İlk bakışta herhangi bir nedenle ya da amacı olmayan bir kavga, bir büyük ölçekli kavga başka bir şey olduğu ortaya çıktı. Ama Carvius çok iyi biliyordu kuralları: takımlarından biri Saldıran takım dans kar dev yok ve onun yerine kendi inşa etmeye kalkışmış ise, bir kardan adam yapmak ve sürece ellerinden geldiğince için savunmak oldu. Görünüşe göre turnuvası kuralları yıldır değişmeden kalmıştır.

"Hey!" Bir ağır imzalanmıştır sakallı bir cüce selamladı. . "! Dikkat et, eski zamanlayıcı Bu Patlayacak" Carvius gülümsedi ve başını salladı cüce ona geri sırıttı ve kolu çekti - ve aniden gece gökyüzü renkli alevler içinde patlak verdi ...


eray ö.
3 Haziran 2015 13:40

usta emeğine sağlık bu mapta atılan toğların çok önemli kozu oluyor.