alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
144
Lanetli Altar
Sergen B.
4 Nisan 2015 20:02

Lanetli Altar

Onlar gece yarısı yaklaşıyordu sadece Dünyanın Sonu ulaştı, ancak karanlık Kırığının ötesinde, karşı kıyısında öfkeli, Kaos sürekli aç alev orada yaktı. Ağaçlar ve düşük asılı bulutlar dans iyimser yanıp, kül, sıcak havada swirled. Uçurum uçlarını katıldı kitlesel köprü üzerinde durdu - hiç kimse. şövalyeler ve cüce demolitionists sadece başka hiç kimse yok etmeye çalışıyordu barikatlar bırakarak, bir iz bırakmadan kaybolmuştu veya capture.This Gnawrock bekleniyor değil ne oldu. Burası çok uzun orada her şeyi ölüm ve kan kokusu batırılmış olduğu için bir savaş olmuştu. Undead Kalabalıklar bir an için bile, Dış Kaos asla şövalyeler geri kalanını icar, gün boyunca yırtılması 'ın tek kapısı darp edildiğini aşkın gücüyle geri Karanlık Yollar getirdi. Defenders 'kuvvetler düşük çalışan olmuştu, ve cüce istihkamcıları zaten düşman engelleri aşmak başardı eğer köprü darbe için hazırlanıyorlardı. Kromholm için karakol gönderilen son haberci takviye için yalvardı ve Rorgar Gnawrock bir aceleyle monte kadro başında Rüptüründe için hemen bıraktı. Sadece iki kısa kolları ile, gündüz ve gece Yürüyüş, hızla oraya başarmıştı - ama yerine savaş sesleri, savaşçılar mutlak sessizlik tarafından karşılandı.

Yakında onlar nedenini öğrendim - Gnawrock bir tepeye tırmandı ve onun dürbün olsa bakan, yangın deniz kenarında çok, bir gizemli yapı gördü nerede yaratılış kumaşın içine Kaos bit kavurucu dişlerini. Dört devasa taş sütunlar dişleri ve sayısız serpantin dokunaçlarıyla iğrenç yaratıklar tasvir ayrıntılı gravürler ile kaplıydı ölü bodies.The ayağı ile kaplı yuvarlak platform ucunda durdu. Sadece bir bakışta Gnawrock omurganın aşağı buz dalları göndermek için yeterli oldu. O sıcağa rağmen titredi. O karşılaşılan hayvanlar önce ritüel taş üzerine oyulmuş olduğu gibi vardı ve eski cüce karşılaşmasının unutmak için dünyada her şeyi verirdi. Gece ona eziyet sadece kabuslar sona erecek olursa ...

"Peki o zaman, benim sevgili dostlar!" O tepeye inen sonra askerlere dedi. "Biz çalışmalarımızı diğer kıyısında bizim için biçilmiş kaftan var. Biz, şapel kalıntıları dolaşmak, köprüden Kaos spawn adanmış bu sunaklar yapılan bu çürük tarikat başkanları almak ve bunları göndermek gerekiyor KROM annesine! Herhangi bir sorunuz?

Hiçbir soru vardı.

Cevap bulunamadı.