alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
232
Ork Tapınak
Sergen B.
4 Nisan 2015 21:17

Ork Tapınak

Kocha-Gacha'da buzullar Talla Nehri'nin kalker oyulmuş bir kanyon geniş plato aşağı acele birçok küçük nehirler besler.Kocha-Gacha meltwaters durgun içine düşmek Simian Cliff, karşısında yer Baboon Cascades denir.

kaskadlar çıkıntıları büyük sel birleştirmek ve lagün aşağı kükreme çok sayıda sığ dere tarafından oyulmuştur. Su buharı Bulutlar karanlık ve nemli maymun şeklinde dolmenler yerleşen, havaya yükselir. Bu yer adını alan bu dolmenler gelen var. Kaskadlar görenler bu nefes kesen gösteri hayran edilir.Kanyonun uzak tarafı kale Simian Cliff dibinde yer alan ve lüks tropikal yeşilliklerle çevrili hakimdir. Kocha-Gacha'da beyaz snowcap kaskadının en üst kenarının arkasına görülebilir.

Uçurum, su hayati kuvvet ibadet için kullanılan eski ork, kutsal bir yerde kuru toprak bir adacık vardır. Büyülü bir akış hayati enerji ile her canlı şeyi doldurma, yerden yükselir. Bu akışın ortasında duruyor O etrafındaki dünya ile birlik eşsiz coşku hissedeceksiniz.

Domination Modu Bu konumda oynanır. İki zıt ekipleri power point yakalamak için mücadele. Her takımın amacı mümkün olduğunca uzun süre bu bölgeyi kontrol etmektir. Genel amaç yakalama noktasında kontrol altına almak için gerekli puan sayısını puan ilk takım olmaktır.


eray ö.
3 Haziran 2015 13:36

ortaya geçip puan almaya çalıştığınız zaman sizi tarayan cüce karakterlere  dikkat edin 

Hakkı Faruk K.
19 Eylül 2015 11:10
eray ö.

ortaya geçip puan almaya çalıştığınız zaman sizi tarayan cüce karakterlere  dikkat edin 

Of hep ölüyordum orda.