alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
217
Simyacılar 'Citadel
Sergen B.
4 Nisan 2015 21:10

Simyacılar 'Citadel

Antik Kardeşliğin bir zaptedilemez kalesi, gizemli bilgi ve evrenin sırlarını tehlikeli bir depo - sınırlarla Derin, çöl tepeler ve kayaların arasında, Simyacılar 'Citadel yatıyor. Şimdi Yüzyıllar boyunca, katı granit burç Yedi Elemanlarının ustalık hayatlarını adıyorum, içinde yaşamak akademisyenleri savundum. Ve, bu, bu kuleler uzun geçmişi boyunca birçok güzellikleri tanık olduk söyleyerek olmadan gider. Burada, kraliyet bakır, beyaz cıva ve masum kanı kil kaplı imbiklerden olarak, filozofun taş, altın içine herhangi bir metal dönebilen bir eserdir, icat edildi. Burada, büyük küresel şişelerde, kör karanlık mahzenlerinde derin basilisks kendi zincirlerinde kızıştığı ise, tüm soruların cevaplarını biliyordu iğrenç homunculi çevrilmişti. Burada, aynı zamanda barut olarak bilinen cücelerin gizli tarifleri, blowdust göre, kömür, yılan kükürt ve kaya kristalinden imal edilmiştir.

Citadel kendisi boru ağı ile duvarları bağcıklı ve avluda ve kulelerin tepesine dev rezervuarlar koymuştu sakinleri tarafından devasa bir simya aparat haline getirilmiştir. Deney bir yan ürün "Kalesi'nin Kan", genellikle Kardeşlik sırlarını ele geçirmek için umutsuz besiegers karşı bir silah olarak kullanılmıştır.

Bygone Tanrıların mesajı okumak ve geleceği tahmin çabası, yıldız gözlemlemek için kullanılan yüksek iskeleleri simyacılar, ama itibaren onlar yakın tehlike olan alâmet gördüm, ne de Kaos çılgınlığı durdurmak için kendi aklını kullanmak yapmadım.

Şimdi Kalesi boş duruyor. lambalar hala taş canavarlar keskin pençeli pençeleri derin mavi bir alev, çelik borular hala, zindan kapıları hala sıkıca kilitli ölümcül asit dolu ... ama kütüphane salonlarında kitap okumak hiç kimse yoktur, hiç kimse teleskopların tozlu lensler aracılığıyla peer. Simyacılar gitti ve Kalesi sayısız maceracılar ve hazine avcıları için bir cazibesi haline gelmiştir.

Kaçak gruplar sürekli Kardeşlik güçlerin ele almak umuduyla, üzerinde mücadele edilmiştir. Birçok cesur savaşçılar Kalesi'nin eşiğinde düşmüş, birçok cesur erkek duvarları ve merdiven öldürüldü, ve henüz arayanlar kendi gizemleri sayısı azaldı değil. Citadel fırtına zordur, henüz az zor o kadar çok ellerde geçti neden olan, o müdafaa etmektir. Antik kuleleri sertçe gerçek ustaları dönmek için bekleyen, bu sonsuz çatışma gözlemledik.


eray ö.
3 Haziran 2015 13:39

o zehir varya adamı bitirir tam oyunu almana 5 saniye kalır karşı takım ipleri gerdiği zaman zehirden kaçamıyorsun :(