alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
106
VAHŞI SAVAŞÇI
Sergen B.
4 Nisan 2015 18:19

VAHŞI SAVAŞÇI

Onun yolunda her şeyi ezer bir sert, güçlü savaşçı.

Berserkers ork ateşli vardır. Zar, God of War, olağanüstü güç ve dayanıklılık ile kutsadı. Tamamen korkusuz, onlar doğuştan savaşçı vardır. Dolayı fiziksel kahramanlık, Berserkers herhangi ordunun ana grev gücü vardır. Kolaylığı ile iki elle kulüpleri wielding, onların takım için önünü olabilir. kendi kulüplerinin büyük hasar yarıçapı Berserkers savaş kalbinde onları özellikle etkili kılan tek bir süpürme, birden fazla hedeflere saldırı sağlar.

         
KULÜP USTALIĞI
Dövüşleri içinde Berserker tek bir salıncak ile çeşitli hedeflere grev böylece büyük iki elle kulübü kullanır. Onun gücü saldırıları büyük zarar anlaşma, aynı zamanda geri rakipler devirmek ve geçici olarak stun değil sadece.
Cevap bulunamadı.