alexa
Panzar
Panzar Online yakaladığı Türk oyuncu sayısı ile Türkiye'deki yerini alıyor. Eski Savaş Arena dövüşü ağırlıklı olan bir oyun dinamiği sunan Aksiyon RPG tarzı oyun olan Panzar, son zamanlarda göz dolduran , öne çıkan oyunlardan oldu.  Panzar Crystal E Pin Kodu satin aldiginizda oyun satin alma menüsünden hemen aktif edebilirsiniz.
344
Warlords Arena
Sergen B.
4 Nisan 2015 21:22

Warlords Arena

Arena Hakimiyeti Modu haritası. Bu yeni başlayanlar hala bu harita üzerinde azgın non-stop savaşa atılmak için istekli kendi sınıfları ve sertleştirilmiş gazileri mastering için hem de mükemmel bir yerdir. Genel amacı, merkezi bir platform yakalamak için ilk takım olmaktır.

Bir savaş Ateş Okyanusu bulunan olarak hizmet vermektedir ada. Bir granit kaya yüze üzerine inşa ürkütücü, gotik coliseum, buruk kükürt bulutları ile kaplıdır. olan kırıkları antik harap vücudu etrafında meteor gibi dağılmış cansız parlayan ay, ölüm bile göklere geliyor savaşçıları hatırlatır. stadyum değişmekteydi savaşçıları için o uygun bir platform yaparak, gotik kemerli bir galeri ile çevrilidir. Kapı kapalı düşer gibi, Chapel karanlık merdiven boşluğu ışık, yangın ve zafere kadar savaşçı bir dalga ihraç etti.

Arenada Hakimiyet sadece hack ve kesmesine yoluyla kazanılan edilemez. arena merkezi etrafında savaş periyodik dar yan geçitler birine gizlice veya ateşte yükselen kayalık platformlarından biri üzerine tırmanmak için başarısız herkes için ölümcül kanıtlıyor kaynama lav içine iner. Yani, onlar büyüler ve düşman onlara unleashes top-yangın dolu dayanabilir sağlanan - ortasında kalır oyuncular onların müttefikleri, bazı çok ihtiyaç duyulan hakimiyet noktaları getirebilir.

Bu savaşlar şiddetli ve acımasız ve arena ateşli taş oyulmuş rünleri dökülen kanın torrent sevindirdi Zar, God of War, böylece hoş.

eray ö.
3 Haziran 2015 13:32

en sondaki boss :( gerçi kolaydı ama hep beni alırdı o boss :)

Hasan Tunçer Y.
27 Temmuz 2015 15:37

ahahah aynen kardes benide hep öldürüyordu sağlam olmadan önce:)