alexa
Payday 2
Payday 2, birinci oyunda olduğu gibi hırsızlık teması üzerine kurulu olan başarılı yapım, çok daha gelişmiş grafik yapısı ve oynanışında ki artan akıcılık sayesinde çok daha üstün bir başarı yakalayarak neredeyse üç katı fazla satış rakamlarına ulaşabilmeyi başardı. Payday 2 CD Key, satin aldiktan sonra steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
767
Hangi Sınıfı Seçmek Gerekir ?
Ekin G.
1 Mart 2015 23:50
Dört sınıfları ile bir sürü daha odaklı olmak istediğinize bağlıdır seçim için. Hâlâ normal savaş sırasında çok kullanışlı olsa Hayalet, gizli heists için iyidir. Teknisyenler nedeniyle ekipman kendi seçimine, sinsi ve yüksek sesle heists hem yardımcı yöntemler var, ama onlar tüm kilidini önce sizin için en önemli olan ekipman karar vermek zorunda olacak. Uygulatıcılar tüm mücadele üzeresiniz. Eğer anlaşma bir sınıf istiyoruz ve büyük hasara hayatta Eğer uygulayıcısı olarak oynamak istiyorum. Mastermind sadece kalabalık kontrolü, aynı zamanda olmanın mürettebat liderleri zevk yok insanlar için iyi bir seçimdir. Onun becerileri sert heists üzerinde bir fark olabilir ucuz varlıklar için izin verir. Bazı varlıklar, sadece aynı zamanda bir Mastermind tarafından satın alınabilir.
Teknisyen, gördüğünüz gibi, birçok farklı yararlı becerileri vardır. Ancak, yeni bir katman kilidini açmak için size (sağda gösterilir harcamak gerekir kaç) beceri puan belirli sayıda harcamak gerekir. Her kilidi bağlayıcı ayrıca sizin veya mürettebat için belirli bir bonus sunuyor. (Ben yaptım) Eğer tercih olabilir becerilerine yatırım için katmanda üstünden atlayabilir.

Sınıfların hiçbiri (testerenin hariç) herhangi bir silah sınırlamaları vardır bunların bazıları becerilerini belirli silah türleri konusunda uzmanım. Bu da sizin için bir açı olabilir, ancak bazı silah becerileri hafif düşük seviyede beri size silah geliştirmeyi en çok sınıfa tercih olabilir.
Şakir E.
5 Nisan 2015 19:54
Bence kesinlikle ghost
gizem k.
9 Nisan 2015 21:23
Bencede  ghost
Ahmet G.
14 Aralık 2016 15:19

Ben ilk başladığımda mindmaster kısmına verdim bütün skill pointlerimi hta yaptım her sınıfa eşit dağıtmak en mantıklısı.