alexa
PES 2015
PES Serisi sevenlerin merakla beklediği futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2015 Çıktı. PES Productions şut çekme ve kalecilik gibi özellikleri baştan hazırladı. Pro Evolution Soccer 2015 CD Key Konami Sitesinden Akitf Edilmektedir.
252
Almayı düşünüyorum ama ne kadar süre oynarım ?
Sarp Dora Y.
22 Aralık 2014 18:38
Arkadaşlar PS4 için eve arkadaşlarım geldiğinde oynamak için PES almayı düşünüyorum ama futbol hayranı değilim tuttuğum takımın oyuncularını bile zar zor sayarım ama yinede eğlenerek oynarım oyunları sizce ne kadar oynarım çabuk sıkılır mıyım ona göre alıcam yardımcı olursanız teşekkürler. 
eray ö.
22 Aralık 2014 18:56
Sarp Dora Y.
Arkadaşlar PS4 için eve arkadaşlarım geldiğinde oynamak için PES almayı düşünüyorum ama futbol hayranı değilim tuttuğum takımın oyuncularını bile zar zor sayarım ama yinede eğlenerek oynarım oyunları sizce ne kadar oynarım çabuk sıkılır mıyım ona göre alıcam yardımcı olursanız teşekkürler. 
ORJİNAL ALICAKSAN BIKMAZSIN ÇÜNKÜ KARİYER GELİŞTİRİYOSUN MYCLUB TE KENDİ TAKIMINI YARATIYOSUN LEVEL ALABİLİYOSUN :)
BIKMAZSIN
Can Y.
24 Aralık 2014 22:38
Arkadaşlarınla oynadığın sürece yıllarca oynayabilirsin :D
eray ö.
18 Ocak 2015 19:26
kardeş dediğim gibi myclub falan yapıyosun bıkmasın ama onlinen yoksa boşa yer kaplatma bence söyle bişeyde var kasarsada bıkkıyosun adamlar gitmiyo falan ben forumda pes15 kasma çözümü konusu açmıştım eğer kasarsa ordan bakabilirsin
samed b.
25 Ocak 2015 11:35
bir süre sonra sıkılırsın bence alma.
Sergen B.
3 Mart 2015 10:08
Futbolu Seviyorsan Uzun Süreler Oynarsın Kariyer Modu Çok Zevkli :)