alexa
PES 2015
PES Serisi sevenlerin merakla beklediği futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2015 Çıktı. PES Productions şut çekme ve kalecilik gibi özellikleri baştan hazırladı. Pro Evolution Soccer 2015 CD Key Konami Sitesinden Akitf Edilmektedir.
194
Gerçekçi Atmosfer ve Seyirci Tepkileri
eray ö.
31 Ocak 2015 16:35
Konami; Fox Engine ve yeni nesil konsolların gücünü kullanarak PES 2015'te üst düzey grafikler sunma amacında görünüyor. Kalabalığın animasyonları üzerinde özenle durulduğu söyleniyor. Artık tribündeki insanları birbirinden daha rahat ayıracağız.
 
    Yeni neslin gücü sayesinde seyirci gruplarının maçta yaşanan olaylara gerçek zamanlı tepki vermesi geliştiricilerin en büyük amaçlarından birisi olmuş. Eğer söylendiği gibi seyircilerin tepkileri daha iyi olur ve animasyonlar da geliştirilirse hiç kuşkusuz atmosfer daha sağlam olacaktır.
 
    Bunun yanında stadyumun kontrolü de resmen bizde olacak gibi görünüyor. Bazı oyun modlarında sahadaki çimlerin kısa mı, yoksa uzun mu olduğuna bile karar verme şansımız olacak. Rakibin oyun stiline göre bu tür seçimler yapma şansımız olacak. Örneğin Barcelona çok kısa pas yapan bir rakip olduğundan çimlerin uzun olması pasların yapılmasını zorlaştıracaktır.
Sergen B.
18 Şubat 2015 14:32
Bu Sene Pes Kendini Çok Geliştirdi
Sergen B.
3 Mart 2015 09:58
Taraftarla Uyum Arttırılmış Bu Sene Eğer Maçta Öndeysek Taraftar Çok Coşkulu Oluyor Ve Oyuncularımızın Moreli Yükseliyor