alexa
PES 2015
PES Serisi sevenlerin merakla beklediği futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2015 Çıktı. PES Productions şut çekme ve kalecilik gibi özellikleri baştan hazırladı. Pro Evolution Soccer 2015 CD Key Konami Sitesinden Akitf Edilmektedir.
326
Özellikler
mustafa s.
17 Aralık 2014 17:00
Merhaba Arkadaşlar Pes15 in bize sunduğu yenilikler nelerdir cevaplarınızı bekliyorum
Özgür D.
18 Aralık 2014 16:37
NOT: ALINTIDIR...

Yeni şut sistemi

Günümüz futbolunun temel yönlerini dikkate alan PES Productions ekibi oyunun saha üzerindeki oynanışını baştan yarattı. Yeni şut sistemi şutların yönü ve gücü üzerinde kesin kontrol sağlayarak farklı şut stilleri kullanmanıza olanak sağlıyor.

Kaleci içgüdüsü

Benzer biçimde kaleciler de içgüdüsel olarak açıları kapatıyor ve her türlü duruma tepki vermek üzere sayısız seçeneğe sahip oluyorlar.

Top gerçekçilikten kopmuyor

Son pası veren futbolcuların da pas seçenekleri iyice arttırılıyor, yeni fizik rutini sayesinde top her türlü koşulda gerçekçi davranarak oyuncuların yaptığı hareketlere özel, farklı sonuçlar doğuruyor.

Boş alana koşu

Yakın kontrol de seviye atlıyor; oyuncular futbolcuların pozisyonlarını belirlemeye ek olarak boş alanlara koşu yapmak ve markajcılarını geçmek için de daha fazla seçeneğe sahip oluyorlar.

PES ID sistemi

Yeni oyunun gerçekçiliğinin merkezinde dünyanın en iyi futbolcularının gerçek hayattaki karşılıkları gibi görünüp davranmalarını sağlayan PES ID sistemi bulunuyor. Takımlar aynı gerçek hayatta yapacakları gibi oyun kuruyorlar ve haftalık güncellemeler futbolcuların gerçek form durumlarını yansıtıyor.

Özel menü sistemi

 

PES 2015 ayrıca oyuncuların tercih ettiği seçenekleri hatırlayıp bunları anında kullanılmak üzere sunan özel menü sisteminin de içinde bulunduğu yepyeni sunum unsurlarıyla da destekleniyor.

Yeni antrenman modu

Benzer şekilde yeni antrenman modu da oyuncuları oyunda bulunan inanılmaz çeşitli hareket ve yeteneklere alıştırırken, oyunda bir de Cold War Kids ve Morning Parade gibi sanatçıların da aralarında bulunduğu lisanslı soundtrack bulunuyor.

myCLUB modu

Çok sayıda lig, turnuva ve oynama şekliyle dolu çevrimiçi ve çevrimdışı modlar sayesinde PES 2015’in inanılmaz saha aksiyonun keyfini çıkarmanın birçok yolu bulunuyor. myClub her daim popüler Master League modunun ciddi biçimde elden geçirilmiş halini sunuyor; futbolcuların tavırlarına ek olarak menajerlerle olan görüşmeler ve diğer faktörler futbolcuların hazırlığını ve gelişimlerini doğrudan etkiliyor.

Rol kontrolü

KONAMI ayrıca üç oyuncunun aralarında savunma, orta saha ve hücum rollerini paylaşarak daha sağlam temelli bir çokluoyuncu aksiyonuna katılabilecekler ‘Rol Kontrolü’ isminde bir de yeni oyun özelliği geliştirdi. Çevrimiçi oyun da daha basit dereceli maçlar, küme düşme ve çıkma özellikli yeni Çevrimiçi Ligler, adanmış 11’e 11 lobiler ve yeni hile önleyici özelliklerle kullanımı daha kolay hale getirildi.

Yeni eklenentakımlar

PES 2015’in lisanslı kadrosu da geliştirildi ve ilk kez İspanyol Liga Adelante ve French Ligue 2 gibi liglerden ikinci lig takımları da eklendi. Takım kadroları İngiliz ve İtalyan ikinci lig takımlarına kadar genişletildi, bunlar lisanslı olmasa da gerçek futbolcular kullanıyorlar. Bunlar uzun zamandır PES’te yer alan Hollanda Eredivisie, Fransız Ligue 1, İspanyol La Liga ve İtalyan’ın üst liglerine ek olarak eklendi. Gözde Avrupa kulüpleri de lisanslı olanlar arasında, bunlar arasında kutu kapağı yıldızı Mario Götze’nin Bayern Munich’i; Portekiz devleri FC Porto, Benfica ve Sporting SP; ve Anderlecht, Manchester United, Zenit St Petersberg, CSKA Moscow ve Galatasaray da bulunuyor.

Yeni kupalar

Bunlar UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Süper Kupa gibi varolan özel lisansları tamamlıyorlar. Copa Libertadores ve Asya Şampiyonlar Ligi de geri dönüyor ve bunlara bir de yalnızca PES 2015’te oynanabilecek Copa Sudamericana ve Recopa Sudamericana katılıyor.

İlk paket hazır bile

KONAMI ayrıca PES 2015 ilk gün indirilebilecek paketi de hazırladı, bu pakette 93 yeni formaya ek olarak Sparta Praha, FK Partisan ve Maccabi Tel Aviv gibi sekiz de lisanslı takım bulunuyor. Ayrıca Brezilya ligindeki altı takım (Santos, Internacional, Vasco da Gama, Vitoria, Criciuma, ve Chapecoense) güncellenerek 109 sporcunun daha gerçek ismiyle yer alması sağlanıyor.

Aralık ayı sonunda ek dosya

Aralık ayında sunulacak ek dijital dosya ile Flamengo kadrosuna gerçek ismiyle 11 sporcu katılacak; Aralık güncellemesinde ayrıca diğer liglere de daha fazla takım eklenecek ve şimdiki nesil oyun sistemlerindeki stadyum sayısı da arttırılacak. İlk gün paketinde tüm transferler ve kiralanan oyuncular yer alırken yeni Puma ve Nike kramponları da eklenecek. KONAMI’nin yıldızların gerçek hayattaki karşılıkları gibi davranıp görünmelerini sağlamaya kararlılığını sürdüren bu ilk gün güncellemesi 80’ten fazla futbolcu özelliğini de yenileyecek.


Sergen B.
3 Mart 2015 10:57
Çim Kalitesi,Taraftar Atmosveri,vs