alexa
Peta City
Peta City önümüzdeki yıllarda en fazla oynanacak ücretsiz FPS oyunları arasında yer almakta ve takipçilerine aksiyonu doruklarda yaşama hissini vaat etmektedir.  Peta City için alacaginiz Rise Credit 'leri yine Rise Game panelinden aktif edebilir ve Peta City AP sahibi olabilirsiniz.
202
PETA CİTY İNCELEMESİ
eray ö.
28 Aralık 2014 13:23

MMOFPS oyunlarının Türkiye oyun pazarının büyük bir kısmını etkisi altına aldığı tartışılamaz bir gerçek. Silahların çekilip uçsuz bucaksız haritalarda insan avının yapıldığı bu türün ülkemizdeki sonra temsilcilerinden biri olan PETA City’ye şöyle bir bakalım dedik. Türünün MMOFPS olduğunu söylediğimiz oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Güney Kore’de milyonlarca oyuncusu bulunan bu oyunu tamamen Türkçeleştirerek, ülkemize kazandıran oyun firmasının ismi ise Rise Game. Bu firma aynı zamanda MMORPG dünyasına hizmetini sürdürmekte olan DK Online oyununu da ülkemize getirmiştir.

Peki bakalım neler var bu PETA City’de… Tüm takipçilerimiz için PETA City İncelemesine başlıyoruz.

Eh FPS türünde bir oyun, tahmin edebileceğiniz gibi bolca silah var. Ama bu oyunu ilgi çekici hale getiren en önemli detay, oyunda karakterler için sınıf sisteminin bulunması ve her sınıfın kendine has bir takım özelliklere sahip olması. Bu özellikleri kullanmak içinde belli bir kaynağa ihtiyaç duyuyoruz. Enerji Puanı adı verilen bu kaynak, sınıfıma özel hareketlerimizi kullanırken harcanıyor. Tekrar doldurmak içinse düşmanlarımızı öldürüyor, ve onların Enerji Puanlarını kendimize çekiyoruz. Üst sınırı 150 olan Enerji Puanımız oyuna başladığımız da tamamen dolu olarak geliyor.

Cevap bulunamadı.