alexa
Pirate Storm
Pirate Storm dünyasına adım atan kişi basit bir gemi ile başladığı hayatına öncelikle çevreyi tanımakla başlayacaktır. Pirate Storm Elmas satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
257
Pirate Strom Oyun Kuralları
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 12:52
Oyun kuralları 1. Hata suistimali
Genel hataları ve / veya programlamada bulunan hataları çıkar amaçlı kullanmak yasaktır. Fark edilen hatalar hemen forumda bulunan bölüme veya iletişim formülleri ile yetkililere bildirilmelidir.

2. Dışarıdan bağlanan programlar ve otomatikleşme
Oyunlara dışarıdan bağlanan programlar veya işlevleri otomatiğe bağlamak kesinlikle yasaktır. Böyle programları kullandığı tespit edilen oyuncular, oyundan çıkarılacaklardır.

3. Çoklu hesap
Pirate Storm oyununda çoklu hesap izinlidir.

4. Tetiklemek/ Teşvik etmek
Tetiklemek/ Teşvik etmek adı altında; bir oyuncunun iki oyun hesabı oluşturup, bu hesaplardan biri ile diğerine avantaj sağlamasına kastedilmektedir. Tetiklemek/ Teşvik etmek adı altında bu noktalar geçerli ve bağlayıcıdır. Tetiklemek/ Teşvik etmek yasaktır.
Tetiklemek/ Teşvik etmek altında şunlar anlaşılır:

Bir oyuncu 2 veya daha fazla hesabını karşılıklı saldırtamaz, batıramaz. İyileştirmek buna dahil değildir.
Bir oyuncu iki hesabı arasında malzeme veya oyun parası transferi yapması yasaktır.

5. Gerçek hayat içerisinde tehdit etmek
Gerçek hayat tehditleri veya şantajları, tarafımızca önemle ele alınır ve bunu yapan oyuncular Bigpoint GmbH bütün oyunları ile Bigpoint GmbH şirketinin bütün kısımlarından men edilir.
Başka kişileri ve oyuncuları ortaya çıkarmak ve bu oyuncuları veya onlara yakın üçüncü kişilere zarar verme amacı, gerçek hayat tehdidi olarak görülecek ve bunlar oyun içi haberleşmede veya forumda görüldüğü zaman cezalandırılacaklardır.

6. Hakaret etme ve spam
Hakaret etmek ve spam kesinlikle yasaktır. Bu Bigpoint GmbH tarafından sunulan bütün iletişim araçları için geçerlidir.

7. Giriş bilgileri
Her oyuncu, giriş bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. Bu bilgileri başkasına vermek yasaktır; oyuncunun bu kuralı ihlali veyahut dikkatsizliği yüzünden yapılan hataların ve oluşan hasarların telafisi yoktur!"Hesap güvenliği" konusunu sana forumda bulunan SSS bölümünde sunuyoruz. Pirate Storm takımının hiç bir zaman senin giriş bilgilerinin tamamını istemeyeceğini unutma.

8. Yukarıdaki kurallara uymamanın cezası
Yukarıda belirtilen kural ihlalleri için, ihlalin ağırlığına göre 1 gün ila süresiz oyundan uzaklaştırılma arası bir ceza verilir. Böylesine bir sorunla karşılaşınca, lütfen board admine veya oyun supportuna başvurun.

9. GİŞ
Geçerli olan kurallara ek olarak bu GİŞ'ler de göz önünde bulundurulmalı ve uyulmalıdır. Oyunun ana sayfasından GİŞ kurallarına erişebilirsiniz.

10. Genel
Eğer kendi hesabın ile sorunlar yaşarsan, bunu hemen Support bölümüne belirtmelisin:
Telafi - Var olan hatalardan doğan kayıplar karşılanmaz. Eğer supporter bunu garanti etmişse, bu istisna olur. Yalnız bunun kişisel bir karar olduğunu göz önünde bulundurun.

11. Hesap Satışı - Takasına izin verilmez
Bigpoint firması, hesap satışlarını ve hesap takaslarını kesinlikle onaylamamaktadır.
Bunun birçok nedeni mevcuttur;
Satın alınan hesap çalıntı olabilir,
Hesapla kural ihlali yapılmış olabilir,
BIG kodu vs. yayınlanarak satın aldığınız hesap kapattırılabilinir,
Hesaba şifresiz giriş için (Bigpoint, Facebook vb.) portallardan kayıt yapılmış olabilir ve siz şifreyi değişsenizde girebilme ihtimali olabilir,
Ve daha birçok güvenlik problemi ortaya çıkabilir.
Bu sebeple lütfen hesap satışı işlemlerine karışmayınız. Ve hesap satışı yapmaya kalkarsanız chat üzerinden chatiniz banlanır.
Tekrarlandığı taktirda hesap süresiz kapatılır.
Cevap bulunamadı.