alexa
PlanetSide 2
Planet Side 2 içinde kişinin savaşta olan üç ayrı taraftan birini seçmesi gerekmektedir. New Conglomerate, Terran Republic ve Vanu Sovereignty arasından dilediğini tercih eden kişi, kısa zamanda muharebe ortamına girerek ulusuna destek olmaya başlayabilecektir. Aldiginiz Planetside 2 Sevencashleri Oyunun E Pin sayfasindan yükleyebilirsiniz.
109
Combat Magic ve Engineer !
Ekin G.
2 Mart 2015 00:22
Combat Medic : F deki yeteneği ile kendinizi nanitler ile iyileştirebilirsiniz. Yeteneğinizi geliştirdiğinizde çevredeki dostlarıda iyileştirebilir bu. Alan etkili olduğundan grup kombatlarında etkili olabilir. Ölenleri diriltebilirsiniz. Fakat ateş hattında birisini diriltmeye çalışıyorsanız bir anda kendinizi kaldırmaya çalıştığınız adamın yanında uzanmış olarak bulabilirsiniz. Bu işlemi yaparken elinizden geldiği kadar hareketli olunki sniperlar sizi yemesin. Tankların ateş ettiği bir yerde boşuna birisini reslemeye çalışmayın zaten. En azından yeteneklerinizi geliştirene kadar. Ilerde daha hızlı reslersiniz. Birde ne olursa olsun, daha o sn ölmüş birisini diriltmeye çalışmayın. Çünkü o 4-5 sn sonra reslenmeyi kabul edebilir. En azından 2-3 sn bekleyip yapınki, bu işlem sırasında keklik gibi orada dikilmemiş olursunuz. Zaten nanitleriniz yüzünden uzak mesafelerden bile dikkat çekiyor olacaksınız. 
Silahları genelde orta mesafeninde üstüne ateş edebilir. Bu sınıfı oynamadım fakat kasıldığında tehlikeli olabilirmiş gibi geliyor. Solo bile oynanır sanırım. Fakat bunun için biraz cert harcamak gerekiyor. Tek başınıza dostlardan uzak takılıyorsanız mermi sorunu çekeceksiniz. Fazladan şarjor taşımak içinde baya cert harcamak gerek. 

Medic daha çok grup karakteri olduğundan aksiyonu bol video pek göremezsiniz. Fakat gerekli bir sınıftır, insanlar çekinmeden oynar bu sınıf ile. Silahları diğer sınıflara göre daha iyidir yanılmıyorsam. 

Engineer : Araç kullanıyorsanız oynayacağınız sınıf bu zaten. Yada oyunu iyi kıvırdıysanız "benim extra bir yeteneğe ihtiyacım yok" diye düşünüyorsanız, bu sınıf ile esersiniz. Kendinize mermi verebilir, korkusuzca mermi harcayabilir, turretleri doğru kullandığınızda korku salabilir (sniper ve roketlere dikkat. Delikanlılık sökmez onlara), Dostlarınıza mühimmat verip onlara yardımcı olabilri, araçları tamir edebilrisiniz. Ben bir dönem epey hava aracı kullandığımdan ana sınıfım buydu. Diğer sınıflardaki mermi problemi biraz canımı sıkıyordu. Gruptan pek uzak takıldığımdan =). Diğer fps lerden gelmiş bir sınıf gibi daha çok. Kurduğu turretler olmasa sanki bu oyuna ait değilmiş gibi görünecek. 
Bu arada "ammo pack" turret dede vardır. B kısayolu ile değişebilirsiniz. Ammo pack in bağlı olduğu "utility" slotuna başka birşey koysanız bile halen "ammo pack" e sahip olursunuz. 
Cevap bulunamadı.