alexa
PlanetSide 2
Planet Side 2 içinde kişinin savaşta olan üç ayrı taraftan birini seçmesi gerekmektedir. New Conglomerate, Terran Republic ve Vanu Sovereignty arasından dilediğini tercih eden kişi, kısa zamanda muharebe ortamına girerek ulusuna destek olmaya başlayabilecektir. Aldiginiz Planetside 2 Sevencashleri Oyunun E Pin sayfasindan yükleyebilirsiniz.
123
Engineer
Emre S.
2 Mayıs 2015 14:01

Araç kullanıyorsanız oynayacağınız sınıf bu zaten. Yada oyunu iyi kıvırdıysanız "benim extra bir yeteneğe ihtiyacım yok" diye düşünüyorsanız, bu sınıf ile esersiniz. Kendinize mermi verebilir, korkusuzca mermi harcayabilir, turretleri doğru kullandığınızda korku salabilir (sniper ve roketlere dikkat. Delikanlılık sökmez onlara), Dostlarınıza mühimmat verip onlara yardımcı olabilri, araçları tamir edebilrisiniz. Ben bir dönem epey hava aracı kullandığımdan ana sınıfım buydu. Diğer sınıflardaki mermi problemi biraz canımı sıkıyordu. Gruptan pek uzak takıldığımdan =). Diğer fps lerden gelmiş bir sınıf gibi daha çok. Kurduğu turretler olmasa sanki bu oyuna ait değilmiş gibi görünecek. 
Bu arada "ammo pack" turret dede vardır. B kısayolu ile değişebilirsiniz. Ammo pack in bağlı olduğu "utility" slotuna başka birşey koysanız bile halen "ammo pack" e sahip olursunuz. 
 

Cevap bulunamadı.