alexa
PlanetSide 2
Planet Side 2 içinde kişinin savaşta olan üç ayrı taraftan birini seçmesi gerekmektedir. New Conglomerate, Terran Republic ve Vanu Sovereignty arasından dilediğini tercih eden kişi, kısa zamanda muharebe ortamına girerek ulusuna destek olmaya başlayabilecektir. Aldiginiz Planetside 2 Sevencashleri Oyunun E Pin sayfasindan yükleyebilirsiniz.
112
Heavy Assault
Emre S.
2 Mayıs 2015 13:57

Adındanda anlaşıldığı gibi, defansı iyi siahları büyük bir sınıf. Büyük silah büyük sorumluluk getirdiğinden, silahların kontrolü biraz zorlayabilir. Fakat alışıldıktan sonra işler değişir. değiştirmediyseniz F kısayolu ile yeteneğini kullanıp fazladan bir shield a sahip olabilirsiniz. Bu sizi ani hasarlardan kurtarır. Bu yüzden yerinde açmayı öğrenmek önemli. Alışana kadar ya açmayı unutursunuz yada zamansız açarsınız. Öğrendikten sonra rambo gibi gezersiniz. Fakat bunu açtığınız zaman zırhınız parlar, buda dikkat çekmenize neden olur. Çift taraflı bir bıçak olarak düşünebilrisiniz. Düzgün kullanamazsanız bu yetenek başınıza bela olur. 
Roketde taşırsınız, fakat roketden silaha geçmeye çalışırsanız bu biraz zaman alır. Bu yüzden kombatlarda hemen roket atayım, sonra silah çekeyim gibi bir hesap yaparsanız sonunuz ölüm olabilir. Araçların arkasından roketle vurmak her zaman iyidir. Önünden ve yanlardan vurmak pek etkili olmaz. Zaten araç sahipleri genel olarak buraları güçlendirirler. 
Suit solotunda bu sınıfa özel olan şey fazladan roket taşıyabilmesi. Ben Nanoweave tavsiye ediyorum. Seviye 4 de fazladan %20 canekler shieldınıza. Buda sürekli yenilendiği için baya etkili. Özellikle heavy assault için. Fazladan bir shield ı daha olduğundan, akıllı bir oyuncunun elinde korku salabilir. Fakat LA ve sniperları hafife almamalı. Yere çömelip, kıçını yere değdirip diğer yandanda sağa sola ateş etmeye çalıştığında birde shield açtıysa yada yeri belli olduysa sniperların vurması an meselesi. 

videodaki adamın oyunu iyi bildiğini unutmayın. Birde baya cert harcamış bu sınıfa. Kafadan böyle aksiyonlara girmeniz imkansız. Birde zaten yerine göre, kimi aksiyonlarda uzun mesafede oturup kapışmanız gerekbilir. Tabi oyun tarzına göre. Risk büyüdükçe eğlence atar

Cevap bulunamadı.